برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظری: دست هوادارانی که علیه من شعار دادند را می بوسم

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۴ — گل

اگر علیه من عده ای شعار بدهند دلیلش این است که دوست دارند من همیشه در اوج باشم. کار سختی است اما همین شعارها به من انگیزه می دهد

مهاجم خارجی فجر استارت زد. فضای خوبی پیش روی او بود اما ترجیح داد توپ را به نظری برساند. پاس او به نظری و ضربه نظری راهی به چارچوب نیافت و از آن لحظه شعارها علیه این بازیکن آغاز شد.عده ای روبروی جایگاه با شعار فرشید طالبی برگرد به تیمت علیه نظری جبهه گرفتند. تعویض او هم حکایتی داشت. تا آن توپ به بیرون رفت یاوری محمدرضا حسینی را صدا زد تا آماده ورود به زمین شود. نظری که تابلوی تعویض را دید می خواست از سمت دیگر زمین بیرون بیاید اما یاوری از او خواست با حسینی دست بدهد. بعد از تعویض هم خواست به رختکن برود که یاوری اجازه نداد. اتفاقات آن روز و حرفهای سرپرست فجر باعث شد با این مهاجم به گپ و گفت بنشینیم:

اوضاع انگار حسابی شلوغ است. چه خبر شده؟

نمی دانم. همه می دانند من عاشق فجر سپاسی هستم. بارها به خاطر اینکه بعد از گل هایم پیراهنم را در آوردم تا تصویر شهید سپاسی را نشان دهم اخطار گرفتم . هر چه دارم از این تیم است و مطمئن باشید هیچگاه علیه آن اقدام نمی کنم.

مذاکره تو با استقلال صحت دارد؟

من یک بازیکن حرفه ای هستم و تا وقتی قرارداد دارم با هیچ تیمی مذاکره نمی کنم. فجر را هم دوست دارم و اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم بازهم در سالهای بعد در این تیم بمانم. یادم نرفته که با چه زحمتی با همت همه اعضای باشگاه تیم را از لیگ یک به لیگ برتر برگرداندیم . من به فجر عشق می ورزم.

آن روز چه شد که شعارها علیه تو سر داده شد؟

خودم هم نفهمیدم.مهم نیست چند نفر شعار بدهند. مهم آن است که من مهدی نظری با حمایت همین هواداران به تیم ملی رسیده ام. روزهای خوبی داشته ام که همه اش در سایه حمایت همین‌ها بوده. بارها و بارها نامم را فریاد زده اند و به من روحیه داده اند.حالا هم اگر علیه من عده ای شعار بدهند دلیلش این است که دوست دارند من همیشه در اوج باشم. کار سختی است اما همین شعارها به من انگیزه می دهد و اگر به صلاحدید کادرفنی باز در ترکیب تیم قرار بگیرم همه تلاشم را به کار می گیرم تا با گلزنی هایم هواداران را خوشحال کنم.من دست همه آنها که علیه ام شعار دادند را می بوسم.

یعنی ناراحت نشدی؟

دروغ چرا؟ شاید همان لحظه ناراحت شدم اما فردای آن روز مطلبی در یکی از روزنامه های محلی خواندم که به من روحیه داد.تحلیل جالبی بود و فهمیدم نباید از این شعارها دلخور شده و روحیه ام را ببازم.دوست دارم مانند علی دایی باشم. هرگاه تحت فشار قرار گرفت بهتر عمل کرد.

موقع تعویض قصد نداشتی به سمت حسینی بروی و بعد هم می خواستی به رختکن بروی که یاوری اجازه نداد.

خواستم زودتر بیرون بیایم اما رفتم و به محمدرضا دست دادم. هوا سرد شده بود و من هم خیس عرق بودم. از آقای یاوری اجازه گرفتم به رختکن بروم که گفتند روی نیمکت بنشین.قصدم بی احترامی نبود و گرنه اجازه نمی گرفتم. وقتی هم گفت بنشین روی نیمکت نشستم.

باخت بدی بود و انگار تبعات بدی هم داشت.

ما نباید فراموش کنیم مقابل استقلال بازی می کردیم.تیمی پر مهره که توانایی زیادی دارد. بهانه نمی آورم و قبول دارم خوب نبودیم اما باید این باخت را فراموش کرد.فجر تیم کوچکی نیست که با یک باخت دچار فروپاشی شود.

یعنی استقلال اینقدر با شما فاصله داشت؟

فاصله استقلال با ما فقط فنی نیست. شما نگاه کنید حاجی جعفری ( مدیرعامل فجر) فقط کم مانده بنده خدا کاسه گدایی بردارد برود مقابل شاهچراغ پول جمع کند! در این استان هیچکس غیر از مدیران ارشد باشگاه سراغ او را نمی گیرند. با چنین شرایط واقعا ما تنها مانده ایم.

انگار رابطه خوبی با جعفری داری؟

بحث رابطه خوب و بد نیست. آقای یاوری و جعفری و عاری همه فوتبالی هستد و برایم پدری کرده اند. من دارم واقعیات را می گویم.این‌ها واقعیات است. شما به اسقلال نگاه کنید. آقا سید( رحمتی) اکبرپور، ایمان موسوی، هاشم بیگ زاده، عباس محمد رضایی در همین بازی بازیکنانی بودند که دست پرورده فجر هستند.از همین‌ها هم بپرسی این حرفها را تایید می کنند.

راستی گفتی رحمتی. این جیمی جامپ های شیرازی هم برای او سنگ تمام گذاشتند. انگار سرعتشان از تو هم بیشتر بود.

رحمتی دوست داشتنی است و دیدید که چگونه هم از آن تماشاگر حمایت کرد.آره ولی خدایی سرعت خوبی داشت.( خنده)

حرف پایانی؟

اگر از کسی رسیده است به ما بدی بماند/به کسی مبـاد از ما که بدی رسـیده باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391