برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: مجبورم می کنند بعد از ۵۰ سال شکایت کنم

سه‌شنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۴ — باشگاه خبرنگاران

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تهران گفت: کدام مصادره، از این خبرها خنده ام می گیرد این خبر کذب محض است از سوی وکلایم پیگیری می کنم

علی پروین

علی پروین عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تهران در در مورد مصادره ویلای شخصی اش به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: کدام مصادره؟! از این خبرها خنده ام می گیرد! این خبر کذب محض است از سوی وکلایم پیگیری می کنم.

علی پروین

پس از ۵۰ سال مجبورم می کنند که شکایت کنم. در طول فوتبال خود از کسی شکایت نکرده ام ولی این موضوع به زندگی و حریم شخصی ام ارتباط دارد و اعتبار و آبرویم را زیر سوال می برند.

** مجبورم می کنند شکایت کنم!

وی ادامه داد: همیشه مسائل فوتبال را دوستانه حل می کردم، این بار بر خلاف میل باطنی ام مجبورم می کنند شکایت کنم.

پروین خاطر نشان کرد: همه مرا می شناسند، کدام مصادره ویلا؟! از این خبرکذب خنده ام می گیرد، از بانک‌ها استعلام بگیرید تا متوجه این شایعه بی پایه و اساس شوید.

وی ادامه داد: از طریق وکلایم پیگیر این خبر سازی‌ها هستم تا کسی جرات نکند تا از پس به حریم شخصی ام ورود کند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391