برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسخ استقلال به ادعاهای سرپرست فجر

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۳ — ایسنا

سرپرست استقلال می‌گوید صحبت‌های عاری یک مشکل درون باشگاهی را مطرح می‌کند و ارتباطی با استقلال ندارد.

میرشاد ماجدی، درباره صحبت‌های اخیر سرپرست تیم فجر سپاسی شیراز گفت: در جلسه هماهنگی پیش از بازی ما و فجر من از تیم فجر به عنوان یک تیم ارزشی یاد کردم و احترام زیادی برای آقای یاوری قائلم. من فکر می‌کنم صحبت از این پشت پرده‌ها مربوط به تیم خودشان باشد. وقتی خود آقای عاری در صحبت‌هایش از ضعیف بودن تیمش و بد بازی کردنش صحبت کرده چگونه می‌توان قبول کرد که ایشان نسبت به این باخت مشکوک باشد. من خودم هم از بازی ضعیف فجر سپاسی تعجب کردم، ولی متوجه شدم که تعویض‌های و تغییرات تاکتیکی ما باعث شده بود تا تیم فجر به شدت تحت فشار قرار بگیرد.

وی در ادامه افزود: نمی‌دانم که چرا همه تیم‌ها بعد از بازی با ما از این صحبت‌ها می‌کند. فکر می‌کنم منظور آقای عاری مشکلات داخلی تیم‌شان بوده. حتی در جلسه هماهنگی از ما خواستند تا با یکی از بازیکنان استقلال صحبتی کنم، چرا که اعتقاد داشتند هر بار این بازیکن در شیراز حاضر شده، مشکلاتی را ایجاد کرده و حساسیت‌ها نسبت به او زیاد است. من با صحبت با این بازیکن حسن نیت باشگاه را فکر می‌کنم اثبات کرده باشم.

سرپرست استقلال در ادامه افزود: این صحبت‌ها که مربی در دقیقه ۵۰ تعویض نمی‌کند حرف غیر فنی است. ما خودمان ساموئل را در بین دو نیمه به میدان فرستادیم. من ضمن ارزشی که برای آقای عاری قائلم معتقدم این مشکلاتی که ایشان از آن نام می‌برد، یک مشکل سازمانی است که مربوط به باشگاه فجر است. خود ایشان می‌گوید که در این دیدار خوب نبودند، بازیکنانشان بد بودند و بازی خوبی را به نمایش نگذاشتند. شما به من بگویید نتیجه‌ این مسائل جز شکست است؟

ماجدی در ادامه با اشاره به صحبت‌های پیش از بازی یاوری مبنی بر وجود یک تیم قوی در خارج از زمین برای استقلال گفت: من هم با ایشان موافقم. تیم خارج از زمین ما، مدیریت و کادر فنی ماست. چرا زمانی که تیم آقای یاوری شش گل به داماش می‌زند این صحبت‌ها مطرح نمی‌شود. شما اسامی چهار تیم اول لیگ را بر روی کاغذ بنویسید و بازیکنان فجر را هم در کنار آنها قرار دهید. مشخصا بر روی کاغذ اسامی بازیکنان چهار تیم اول جدول برتری دارند. ما باید تفاوت‌ها را قبول کنیم. شما دیدید که پنالتی ما را در بازی با راه‌آهن نگرفتند، ولی جو سازی علیه ما ادامه داشت.

سرپرست استقلال در پایان افزود: طرح این مسایل دو پهلو مردم را از فوتبال دلسرد می‌کند و من اعتقاد دارم که مسایل داخل سازمانی را باید شفاف بیان کرد تا صحبت‌هایی دو پهلو منتشر نشود. باشگاه فجر سپاسی شیراز نام یک شهید را با خود یدک می‌کشد و به نظرم مسئولان این تیم در صحبت‌هایشان باید بسیار دقت کنند تا خدای نکرده افتراء یا تهمتی به سایر تیم‌ها وارد نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391