برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از پرسپولیس به کی روش: بعد از دربی وایسا بیرون!

دوشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۱ — گل

باشگاه پرسپولیس قطعا پاسخ‌های مستدل و مستندی را بعد از دربی ارائه خواهد کرد تا مشخص شود که در فصل جاری تیم ملی بیشتر از ناحیه پرسپولیس متضرر شده یا پرسپولیس از تیم ملی

کارلوس کی‌روش و محمد رویانیان

یکی از دغدغه های باشگاه پرسپولیس رصدکردن کارلوس کی روش و پاسخ دادن به اظهارات اوست !
بعد از مصاحبه امروز کی روش با فارس و تکرار جملات قبلی درباره پرسپولیسی‌ها و بازیکنانی که امسال به دلیل ناآمادگی تاثیرشان را روی پرسپولیس گذاشته اند ، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پاسخ اظهارات قبلی و اخیر کارلوس کی‌روش درباه پرسپولیس را بعد از دربی خواهیم داد.در اطلاعیه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آمده است: کارلوس کی‌روش امروز در مصاحبه‌ای مجددا درباره ضربه خوردن تیم ملی از پرسپولیس، ملاقات‌هایش با مدیر باشگاه پرسپولیس و سایر مسائل مربوط به آن مطالبی را بیان کرده است که قطعا بدون پاسخ نخواهد ماند چرا که ایشان فقط یک روی سکه را دیده و سعی کرده بار دیگر با استفاده از نام پرسپولیس و شرایط آن در فصل جاری به نوعی ناکامی‌های خود و تیم ملی را توجیه نماید و به همین بهانه بار دیگر توپ ناکامی را به زمین پرسپولیس و ملی پوشان آن انداخته است. باشگاه پرسپولیس برای اظهارات مطرح شده از سوی سرمربی تیم ملی، قطعا پاسخ‌های مستدل و مستندی را بعد از دربی ارائه خواهد کرد تا مشخص شود که در فصل جاری تیم ملی بیشتر از ناحیه پرسپولیس متضرر شد یا پرسپولیس از تیم ملی و تصمیمات عجیب کارلوس کی‌روش؟! همچنین باید اشاره کنیم که ملاقات های مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و سرمربی تیم ملی همگی در راستای رفع سوء تفاهم‌ها و بویژه تقویت تیم ملی و ایشان بوده است و لاغیر .

این باشگاه در این بیانیه طعنه آمیز با اشاره به اطلاعیه قبلی چنین اورده که : جای شکرش باقی است که آقای کی‌روش همچون بازی با پیکان تجربه تلخ مصاحبه کردن و صدور بیانیه علیه پرسپولیس و عوامل آن را در سه ساعت قبل از بازی تکرار نکرد و این حرف‌ها چند ساعت مانده به دربی مطرح نشد بلکه ۴ روز قبل از دربی منتشر شده است(!!) تجربه تلخی که هواداران پرسپولیس را به شدت آزار داد.
در پایان این اطلاعیه هم آمده است : در پایان نمی‌دانیم چه ضرورتی دارد که ایشان در دوران مرخصی‌های خود در خارج از کشور و آن هم در شبکه‌های تلویزیونی بیگانه علیه پرسپولیس مصاحبه کند و اظهارات متعدد خود درباره پرسپولیس را مدام تکرار نماید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391