برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سازمان لیگ: پیکان با تصویب هیئت رئیسه در ورزشگاه پیکانشهر میزبان شد

چهارشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۲ — فارس

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ حرفه‌ای ایران اعلام کرد که پیکان پس از بازرسی بازرسان و تصویب هیئت رئیسه سازمان لیگ در ورزشگاه پیکانشهر میزبان شد.

محمد مایلی کهن

حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران در مورد اظهارات محمد مایلی‌کهن مبنی بر اینکه چرا پیکان قرار است در ورزشگاه پیکانشهر میزبان حریفان در لیگ برتر باشد، گفت: محمد مایلی‌کهن از بزرگان فوتبال ایران است که همواره حرف‌هایش را صریح و رک بیان می‌کند و تلاش می‌کند همواره حامی حق و حقیقت در فوتبال ایران باشد اما تصور می‌کنم در این مورد به ایشان اطلاعات ناقص ارائه کرده‌اند.

وی ادامه داد: بازرسان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال از ورزشگاه پیکانشهر بازرسی کرده‌اند و این ورزشگاه را مطابق با استانداردهای کنفدراسیون فوتبال آسیا دانستند. پس از آن گزارش بازرسان در هیئت رئیسه سازمان لیگ بررسی و مصوب شد که پیکان در ورزشگاه پیکانشهر میزبان حریفان در لیگ برتر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391