برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش‌بازی پیکان تهران – سایپا کرج: تقوی بیزار از تساوی، کریمی تشنه‌ی پیروزی !

پنجشنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۴۷ — گل

سایپا در حال حاضر ۴۴۳ دقیقه است که حتی یک گل نیز نزده است و این خود نکته‌ای که باعث شده است در نیم‌فصل دوم سایپا فقط ۵ تساوی کسب کند.

تیم سایپا و تیم پیکان

هفته‌ی بیست و ششم جام خلیج فارس

پیکان تهران – سایپا کرج

جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۰

دو تیم پیکان تهران و سایپای کرج در چارچوب هفته‌ی بیست و ششم فردا در ورزشگاه پیکان‌شهر به مصاف یک‌دیگر خواهند رفت. گرچه تقوی منکر حساسیت این دیدار شده است اما فراموش نکنیم این دیدار هم برای سایپا که در نیم‌فصل دوم طعم پیروزی را همچون صنعت نفت آبادان نچشیده است و تنها ۵ تساوی کسب کرده است مهم است و هم برای پیکانی که ۷ شکست و فقط یک پیروزی در کارنامه ثبت کرده است و ضعیف‌ترین عملکرد را داشته است، حتی بدتر از صنعت نفت بحرانی و قعرنشین.

پیکان تهران اکنون ۲۳ امتیازی است و درحال حاضر در رده‌‌ی پانزدهم قرار دارد. این تیم رقابتی جدی با دو تیم ذوب‌آهن و آلومینیوم هرمزگان دارد و پیروزی در این دیدار می‌تواند تاحدی زمینه برای فرار این تیم از بحران را فرآهم آورد. شاگردان کریمی هفته‌ی گذشته نیز در هرمزگان آلومینیوم را شکست داده‌اند تا با روحیه‌ای خوب به مصاف سایپا بروند. نکته‌ی دیگر این است که پیکان در ادامه در پیکان‌شهر میزبان رقبای خود خواهد بود و این مساله می‌تواند کمی کار پیکان را آسان‌تر کند. این اقدام از سوی فیروز کریمی صورت گرفته است و محمد مایلی‌کهن نیز به شدت به این قضیه اعتراض کرده است.

در مقابل سایپا اوضاعش هر روز بد تر از دیروز است و نارنجی‌پوشان در یک مسیر نزولی قرار گرفته‌اند. سایپا از دو بازی مانده به پایان نیم‌فصل تاکنون پیروز نشده‌اند و آخرین پیروزی آن‌ها مربوط به میزبانی آن‌ها برابر صبای قم است که با نتیجه‌ی ۲-۰ به سود نارنجی‌پوشان به پایان رسید. سایپا در حال حاضر ۴۴۳ دقیقه است که حتی یک گل نیز نزده است و این خود نکته‌ای که باعث شده است در نیم‌فصل دوم سایپا فقط ۵ تساوی کسب کند.

ترکیب‌های احتمالی

پیکان: حسین آشنا- مسعود میکاییلی- علی میرشفیعیان- حمید دیوسالار- احمد مهدی‌زاده- داود حقی- محمدرضا طهماسبی- حکیم نصاری پیمان میری- سجاد فیض‌الهی- ژوسلی فریرا

سایپا: رحمان احمدی- کاظم برجلو- مجید ایوبی- محسن ارزانی- ابراهیم شکوری- حامد شیری- ابراهیم صادقی- سجاد شهباززاده- جونیور تورتا- کاوه رضایی- سعید دقیقی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391