برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورحیدری:کروش باید بماند و جوابگو باشد، یک چای با رحمتی می خوردی بعد می گفتی خداحافظ

چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۹ — خبرآنلاین

منصور پورحیدری همچنان به کارلوس کروش می تازد و او را در حد سرمربیگری تیم ملی نمی داند

منصور پورحیدری

منصور پورحیدری مدیرفنی استقلال؛ انتقادات از کارلوس کروش را از سر گرفت. او که همواره حامی مربیان تیم ملی بوده اما چرا اینچنین از کارلوس کروش گله می کند؟ او در این باره می گوید:« راستش وقتی کسی به این بزرگی را آوردیم و این همه امکانات در اختیارش گذاشتیم باید یک تغییری در فوتبال مان ایجاد می کرد اما او برای فوتبال مان چه حاصلی داشته واین شرایط فوتبال مان است. پس حق بدهید که از این مربی گله داشته باشیم. البته این واژه که از زبانم گفته شد او بزرگترین کلاهی که سرمان رفته را نمی پسندم و به نوعی آن واژه برداشتی بوده از حرف های من. ولی من می گویم آقای کروش شاید مربی بزرگی بوده باشد ولی یک سرمربی موفق نیست. هر جایی بوده نهایتا ۶ ماه کار کرده و ما این را در نظر نداشتیم.»
او سپس به ماجرای مهدی رحمتی اشاره می‌کند و می گوید:« من نمی خواهم کار مهدی رحمتی را توجیه کنم ولی حرفم این است که چرا این قدر زود سرمربی تیم ملی به این گفته واکنش نشان می دهد؟ چرا نگفت رحمتی بیاید بنشیند ، یک چای با هم بخورند ، حرف هایش را بشنود و بعد بگوید مرسی ، از تو استفاده نمی کنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391