برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی : انتقال نفت تهران به آبادان را تکذیب می کنم

چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۴ — ورزش۳

رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: انتقال امتیاز تیم فوتبال نفت تهران به آبادان شایعه است و به شدت این خبر را تکذیب می کنم.

تیم صنعت نفت آبادان

مسلم رحیمی با بیان اینکه علاوه بر دغدغه های فنی، بقای صنعت نفت آبادان در لیگ برتر اصلی ترین دغدغه ماست، افزود: تمامی کارهای صورت گرفته از جمله تغییر مدیرعامل باشگاه در راستای همین اهداف صورت گرفته است.

&#۱۶۰;وی با اشاره به تنها ۱۰ بازی در لیگ برتر هنوز برای نفت باقیمانده است، تصریح کرد: اطمینان خاطر داریم که در لیگ برتر می مانیم و این امر محقق خواهد شد.

رحیمی در خصوص انتشار اخباری مبنی بر واگذاری امتیاز تیم نفت تهران به نفت آبادان تصریح کرد: من این خبر را به طور کامل تکذیب می کنم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان یادآور شد: نفت تهران تیمی مستقل است و اصلا قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد، تا اکنون که در حال گفتگو با شما هستم و حتی در جلسه ای که روز یکشنبه در تهران با مسئولان نفت داشتیم چنین موضوعی عنوان نشد.

رحیمی ادامه داد: پیشنهاد این واگذاری به اراک مورد قبول این تیم واقع نشد و معلوم نیست که این امتیاز را به کجا بدهند ولی به طور مسلم این امتیاز را به آبادان نخواهند داد.

وی خطاب به شهروندان و هواداران آبادانی گفت: تصمیم گیریهای خوبی در خصوص تیم نفت آبادان صورت گرفته که در آینده ای نزدیک به اطلاع عموم می رسد.

مدیرعامل پالایشگاه آبادان عنوان کرد: دغدغه ما همین ماندگاری تیم نفت در لیگ برتر است و به یاری خداوند این امر محقق خواهد شد.

وی اظهار کرد: از مردم آبادان به عنوان یک همشهری استدعای عاجزانه دارم که تا دقیقه ۹۰ هر بازی خانگی نفت را حمایت کنند نه اینکه از دقایق ۶۰ و یا ۷۰ به بعد که تیم نتیجه نگرفت شروع به هتاکی و به کار بردن الفاظی نامناسب کنند زیرا این امر باعث ضعف روحیه بازیکنان می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391