برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی: از جامعه فوتبال به خاطر حمایت از این فدراسیون عذرخواهی می‌کنم

سه‌شنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۲۳ — فارس

مدیرعامل باشگاه سپاهان پس از بازی این تیم مقابل فجر سپاسی انتقاد شدیدی از فدراسیون فوتبال کرد.

علی رضا رحیمی

علیرضا رحیمی درباره اینکه علیرضا سقانی در دیدار با فجر سپاسی یک پنالتی مشکوک برای سپاهان نگرفت اظهار داشت: بعد از بازی با فجر سپاسی برای اینکه برای خودم مشخص شود که آیا سقانی به درستی برای ما پنالتی نگرفته یا خیر به فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران زنگ زدند و به او گفتند آیا بازی را دیده است یا نه؟ اما او در جواب به من می‌گوید با پیکان بازی داشتید که به او گفتم ما هفته پیش با پیکان بازی داشتیم.

وی افزود: به اصفهانیان می‌گویم تو نمی‌دانی که ما با چه تیمی بازی داریم و پاسخ می دهد: به من برنامه‌ این هفته را ندادند.

رحیمی تاکید کرد: شما ببینید فدراسیون فوتبال دست چه کسانی افتاده است. آیا با این وضعیت و این فوتبال حق‌‌ است که به جام جهانی برویم. من به رئیس کمیته داوران زنگ زدم تا مطمئن شوم خطای روی خلعتبری پنالتی بود یا نه شاید من اشتباه می‌کنم و نخواستم قضاوت کنم. من به اصفهانیان گفتم من به تو نمی‌گویم با چه تیمی بازی داشتیم اما مگر شما داوران را نمی‌چینی؟ مگر روزنامه نمی‌خوانی یا اخبار نمی‌شنوی که نمی‌دانید چه تیم‌هایی با هم بازی دارند!

یک شهروند عادی اکنون می داند که چه تیم‌های با هم بازی دارند.

مدیر عامل سپاهان در ادامه تاکید کرد: از جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم که در این مدت از این فدراسیون فوتبال حمایت کردم. من فقط می‌خواستم نظر رئیس کمیته داوران را بپرسم. وقتی رئیس کمیته داوران نمی داند فغانی امروز داور چه مسابقه‌ای است ،چه انتظاری باید از این فدراسیون داشته باشیم. من فیلم اشتباهات داوری به ضرر سپاهان را تهیه می‌کنم تا ببینید تیم ما چقدر لطمه می‌خورد. اگر در بازی‌های اخیر یک شوت به اشتباه به نفع سپاهان گرفته شده باشد به من نشان دهید. من چقدر باید به تماشاگر و بازیکنان تیم خود بگویم اعتراض نکنید و مدام در حال چوب خوردن هستم و البته می‌دانم از کجا چوب می‌خورم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391