برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی:نزدیک بود در راه فولادشهر تصادف کنم

پنجشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۰ — گل

علیرضا رحیمی مدیرعامل سپاهان ، در مصاحبه ای درباره موضوع مهمی که تیمش درگیر آن است حرف می زند ؛ زمین مسابقه .

علی رضا رحیمی

او که پیگیر ساخت نقش جهان است ، عقیده دارد زمین فولادشهر شرایط خوبی پیدا کرده است . بازیکنان ما زمین خوب می‌خواهند
رحیمی با اشاره به نتایج اخیر تیم سپاهان و بعضا مشکل گلزنی بازیکنان تیمش بیان داشت:‌ گلزنی در فصل جاری واقعا سخت شده زیرا ما در بازی‌های خود باید گل‌های بسیاری می‌زدیم، اما این اتفاق نیفتاده است.
امسال خیلی گل‌ها را نزدیم و همین مسئله دلیل اصلی برخی تساوی‌ها و شکست‌های ما بوده است. البته بازیکنان سپاهان زمین هم می‌خواهند و خلعتبری، محرم یا حتی ذوب‌آهنی‌ها مثل صادقیان و مسلمان هم برای کار تاکتیکی و فوتبال زمینی خود به زمین چمن خوب احتیاج دارند و بازی آنها روی زمین است.
همه مسئولان زنگ زدند و گفتند بازی‌ها به تهران نرود وی در مورد مشکلات کیفیتی زمین چمن فولادشهر ادامه داد: متاسفانه هر روز در این زمین تمرین و بازی برگزار می‌شد و همین باعث کاهش کیفیت آن شده بود.
زمانی که گفتم بازی‌های سپاهان به تهران منتقل شود، همه مسئولان زنگ زدند و از من خواستند که بازی‌ها به تهران منتقل نشود. اگر مسابقات آسیایی را در تهران برگزار می‌کردیم، نقش‌جهان ساخته می‌شد به نظرم اگر بازی‌ها به تهران می‌رفت، ورزشگاه نقش‌جهان زودتر ساخته می‌شد و مشکلات ما بسیار کمتر می‌شد؛ ای کاش مسئولان چند سال پیش باشگاه سپاهان را ملزم می‌کردند که ورزشگاه‌ها را تجهیز کنند و سپاهان در نقش‌جهان بازی کند.
مدیرعامل سپاهان پیرامون تعاملاتش با باشگاه ذوب‌آهن برای افزایش کیفیت زمین چمن این ورزشگاه بیان داشت: زمین چمن ورزشگاه فولادشهر قرار است ترمیم شود و تمرینات ذوب‌آهن از چند روز پیش در ورزشگاه جروکان برگزار می‌شود؛‌کارشناسان ذوب‌آهن گفتند که می‌شود زمین چمن فولادشهر را آماده کرد و بعد از چند روز استراحت، در حال حاضر شرایط زمین چمن فولادشهر خوب است و قرار است بهتر هم شود.
مطمئن باشید در بازی جمعه زمین کیفیت بهتری نسبت به قبل خواهد داشت و چمن برای بازی جمعه سرسبز خواهد بود. ذوب‌آهن هم حق دارد ولی... به هر حال ذوب‌آهن هم حق دارد چون تیمش از نظر امتیازی شرایط خوبی ندارد و زمین خوبی هم برای تمرینات ندارد؛
آنها برای ملت، بسیار خرج کردند اما زمین چمن ملت مشکلاتی داشت که از کیفیت آن به میزان بسیار کاست. روز اول که من به سپاهان آمدم، قرار بود زمین چمن باف فردوس مثل ملت و آزادی درست شود اما من گفتم یک زمین چمن طبیعی و یک زمین مصنوعی آماده کنید که زمانی که باران است، در زمین مصنوعی تمرین کنیم که مشکلاتی نظیر آنچه برای ملت به وجود آمد، به وجود نیاید.
با این حال اما ای کاش نقش‌جهان آماده می‌شد چون اگر نقش‌جهان آماده می‌شد، اینقدر مشکل نداشتیم. در همه شهرها استادیوم وسط شهر است در شیراز، گیلان و برخی شهرهای دیگر استادیوم‌ها وسط شهر قرار دارد اما در اصفهان باید مسافت طولانی برای تماشای بازی‌ها برویم؛ به نظرم دوری راه یکی از دلایل اصلی عدم استقبال از بازی‌های سپاهان است؛ نزدیک به یک سوم از تماشاگران ما با موتور به ورزشگاه می‌روند و ‌شما فرض کنید که یکی از هواداران ما بخواهد از زینبیه با موتور برود ورزشگاه فولادشهر، خب هم خطرناک است و هم خسته کننده.
روز اول مدیرعاملی نزدیک بود تصادف کنیم! روز اولی که مدیرعامل شدم با لاچیانی یک مسیر را اشتباه رفتیم و نزدیک بود در این مسیر تصادف کنیم و امیدوارم نقش‌جهان آماده شود تا این مشکلات به وجود نیاید.
اگر استادیوم آماده شود، برای بازی‌های مهم سپاهان ۵۰، ۶۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه نقش‌جهان می‌آیند و امیدوارم رسانه‌ها کمک کنند که این اتفاق بیفتد. ساختمان اداری باشگاه سپاهان به مجموعه فردوس می‌رود مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان صحبت‌های خود اضافه کرد: ساختمان باشگاه قرار است چند هفته دیگر آماده شود و به محل باغ فردوس برود. این مجموعه، مجموعه بزرگی است که همچون یک کمپ بزرگ و استاندارد با استخر و امکانات بسیار آماده شده و قرار است هتلی نیز در کنار آن آماده شود تا بتوانیم میزبانی تیم‌های خارجی را نیز در این هتل بر عهده بگیریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391