برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاج رسولیها :اوضاع ذوب آهن قمر در عقرب است

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۱ — گل

اگر ذوبی‌ها در ۵ هفته گذشته بالانس خط دفاعی و تهاجمی خود را رعایت می کردند حداقل با ۵ تساوی ۵ امتیاز بدست می اوردند

حاج رسولیها

ذوب اهن در شرایطی که به سه امتیاز دیدار با صنعت مس کرمان نیاز داشت تا بتواند اوضاع بغرنج خود در جدول رده بندی را بهبود بخشد در کمال ناباوری محض سه امتیاز این پیکار نفسگیر را دو دستی به لوکا و یارانش تقدیم کردند تا در پایان هواداران منتسب به تیم ذوب اهن با شعارهای تکراری " حیا کن و... " حسابی از خجالت "دایی فرهاد درآیند .
بر همین اساس بسراغ حسن حاج رسولیها مربی برکنار شده تیم فوتبال ذوب اهن رفتیم تا از نظرات وی بیشتر راجع به اوضاع نابسامان اینروزهای نایب قهرمان سابق آسیا مطلع شویم . حاج رسولیها با چهره ای افسرده و مغموم بابت شرایط اسفناکی که گریبانگیر تیم ذوب اهن را گرفته می گوید : با تمام وجود ناراحتم که چرا تاکتیکی ترین تیم ایران در سالهای قبل به این روز افتاده ؟ با قاطعیت تمام در مصاحبه های قبلی ام متذکر شدم که کادر فنی باید چاره ای برای بدشانسی‌ها و فرصت سوزی های مهاجمان خود انجام دهند ، یک تیم اگر در طول نود دقیقه دو الی سه موقعیت گل را خراب کند به پای بدشانسی تیم بحساب می اورند اما فرصت سوزیهای بیشمار به اندازه انگشتان دو دست بر می گردد به مسایل فنی .
حاج رسولیها می گوید: ذوب اهن با توجه به شرایط جدول در برابر مس کرمان با استرس و فشارهای روحی روانی وارد بازی شد . سرمربی این تیم در وقت اول تمامی عناصر تهاجمی خود مثل محسن مسلمان ، پیام صادقیان ، اسماعیل فرهادی ، و مهدی رجب زاده را در فاز حمله قرار داده تا بتوانند خیلی سریع قفل دروازه مس کرمان را باز کنند که چنین نشد و ذوبی‌ها بدون توجه به یارگیری من تو من دروازه خود را گشوده دیدند .
اگر ذوبی‌ها در ۵ هفته گذشته بالانس خط دفاعی و تهاجمی خود را رعایت می کردند حداقل با ۵ تساوی ۵ امتیاز بدست می اوردند و اینطور نمی خواستند در هفته های پایانی سرنوشت خود را به دست اما و اگر بسپارند .
او ادامه میدهد :اینکه تیم ذوب اهن در دقایق پایانی مسابقات خود علیرغم برتری نتایج بازیها را واگذار می‌کند تماما به مسایل روحی روانی بازیکنان این تیم بر می گردد که کادر فنی باید پاسخگوی تمامی این ناکامی‌ها شوند . بهر حال از اوضاع "قمر در عقربی " که عاید ذوبی‌ها شده ناراحتم و امیدوارم متولیان و دست اندرکاران باشگاه ذوب اهن شرایط این تیم را از ورطه سقوط نجات دهند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391