برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضاییان: از مدیرعاملی نفت‌آبادان استقبال می‌کنم،برکناری صالحی را از رسانه‌ها متوجه شدم

سه‌شنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۵ — فارس

گزینه اصلی مدیرعاملی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: هر هفته صحبت از تغییر و تحولات در باشگاه صنعت نفت صورت می‌گرفت و این بار جدی‌تر مطرح شد.

تیم صنعت نفت آبادان

مسعود رضائیان در خصوص برکناری خلیل صالحی از مدیرعاملی باشگاه صنعت نفت آبادان عنوان کرد: من هم از طریق رسانه‌ها و مطبوعات شنیدم. اطلاعات دقیقی از این موضوع ندارم با یکی از دوستانم صحبت می‌کردم و از این امر مطلع شدم.

وی در مورد اینکه برکناری او به علت بازنشستگی بوده یادآور شد: در جزئیات کار نیستم من هم مثل دیگران این موضوع را شنیدم از گذشته صحبت می‌شد که تغییر و تحولاتی صورت خواهد گرفت و هر هفته چنین مسائلی مطرح می‌شد اما این بار انگار موضوع جدی بود و چنین اتفاقی رخ داد. قرار است عصر امروز جلسه‌ای با هیئت مدیره داشته باشیم و در این خصوص صحبت کنیم.

عضو علی‌البدل هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت درباره اینکه او به عنوان گزینه اصلی مدیرعاملی است تصریح کرد: تاکنون هیچ صحبتی با من نشده است البته ۲_ ۳ ماه پیش با من مسئله ای را در میان گذاشتند و من هم برنامه دادم اما هم‌اکنون صحبت خاصی نشده. من هم در رسانه‌ها خواندم که به عنوان گزینه اصلی معرفی شدم.

وی افزود: قبلا هم برنامه خود را داده‌ام اگر به من پیشنهاد شود چرا دروغ بگویم استقبال هم می‌کنم و درباره آن فکر خواهم کرد. به هر حال یک سری مسائل در گفت‌وگوی رو در رو مطرح می‌شود. یک سری خواسته‌ها من دارم و یک سری از خواسته مسئولان. باید در گفت‌وگوی رودررو جزئیات و ابهامات برطرف شود. در هر جایی که باشم همیشه سعی می‌کنم کمک کنم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

رضائیان درباره مشکلات صنعت نفت گفت: به هر حال خداوند هر کسی را برای کاری آفریده است من هم وارد فوتبال شدم و در این رشته فعالیت می‌کنم. از هر شخصی در هر شرایطی انتظاراتی دارم اینکه یک تیم را ۵ سال به یک شخص بدهند و انتظاراتی از او داشته باشند با اینکه شخصی ۵ هفته در تیمی فعالیت داشته باشد شرایطش فرق می‌کند به هر حال تمام تلاش خود را انجام می‌دهم.

عضو علی‌البدل هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت در مورد شرایط دشوار این تیم برای بقا در لیگ برتر خاطرنشان کرد: همیشه احتمالات وجود دارد کار ما بسیار سخت است اما بعید نیست در بحث احتمالات و منطق تمام شانس‌ها را در نظر می‌گیریم. شاید شانس ما کوچک باشد اما هنوز شانسی وجود دارد تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391