برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: شاید رویانیان بخواهد بیرون از کمیته انضباطی اختلاف با دایی را حل کند

جمعه، ۲۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۲ — گل

مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در باره حرف های اخیر محمد رویانیان که گفته اظهارات شکری در خصوص پرونده دایی موضع باشگاه پرسپولیس نیست می گوید:

علی دایی

اگر مصاحبه های من طی این مدت را خوب مطالعه کنید متوجه خواهید شد من مطابق با حقوق قانونی باشگاه و با رویکرد به اینکه باشگاه می خواهد در قالب مصالحه این مشکل را حل کند حرف زدم.
من نه به عنوان سخنگوی باشگاه بلکه در نقش مشاور حقوقی مواردی را گفتم که کاملا قانونی است و همه چیز آن مشخص است.
وی ادامه داد:من احتمال می دهم موضوعاتی که به آقای رویانیان انتقال داده شده تمام مسائل نبوده یا فهم درستی از آنها نشده.ما از کمیته انضباطی خواسته بودیم به این مشکل رسیدگی کند اما به خاطر اظهارات حاشیه ای که خیلی متناسب با ادبیات متداول اهالی ورزش نیست متاسفم.با این حال حسب توصیه آقای رویانیان و حسب صحبت های اولیه که قرار بوده منافع آقای دایی و باشگاه در قالب مصالحه حل شود عمل خواهیم کرد.
شکری گفت:من به عنوان مشاور حقوقی وارد این قضایا می شوم و بررسی مسائل حقوقی را پیگیری می کنم اما ممکن است مدیریت باشگاه بخواهد در فضای دیگری کار را پیش ببرد.اگر بحث به مسائل حقوقی ارجاع داده شود نیاز به کارشناسی وجود دارد و باید نگاه کارشناسی داشت . من هیچ وقت موضع خودم یا باشگاه را نگفته ام و از منظر کارشناسی به مسائل نگاه می کنم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا شما در جریان پرداخت پول از سوی دایی به میاچ بودید تا او از پرسپولیس شکایت نکند می گوید:من اصلا در جریان موضوع میاچ نیستم ولی بعید می دانم آقای دایی در این مورد خلاف واقع را مطرح کرده باشد .با این حال من بحث میاچ را مطرح نکردم بلکه گفتم در بحث مطالبات آقایی دایی در قرار دادشان آن ۱۰۰ میلیون پاداش قید نشده است.با این حال شاید آقای رویانیان بخواهد خارج از موضوعات کمیته انضباطی این مساله را حل و فصل کند که هیچ ایرادی هم ندارد.
وی درباره حرف های دایی و اینکه او گفته افراد غیرورزشی نباید درباره مسائل مختلف اظهار نظر کنند می گوید:ما فقط بحث حقوقی را مطرح کردیم و غیر از این چیزی نگفتم.مثل این است که من به آقای دایی بگویم شما که درباره مسائل ورزشی اطلاعات ندارید در این باره صحبت نکنید.بحث ما بحث حقوق ورزشی است که در این مورد سالیان زیادی تجربه دارم .
اگر آقای دایی هم با افراد کارشناس در این خصوص مشورت کنند ابهامات شان برطرف خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391