برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: چه بلایی دارند سر پرسپولیس می‌آورند؟کمیته داوران باید پاسخگو باشد

جمعه، ۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۱ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به داوری داربی ۷۶ اعتراض کرد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان پس از داربی ۷۶ که با تساوی بدون گل همراه بود،‌ گفت: من نمی‌خواستم مصاحبه کنم. در این یکی، دو هفته نیز صحبتی نکردم اما اتفاقات بوجود آمده در دربی امروز و نادیده گرفته شدن دو پنالتی پرسپولیس باعث شد بگویم واقعا متاسفم که حق ۳۰ میلیون هوادار به راحتی نادیده گرفته می‌شود.

وی تصریح کرد: من دیگر به خیلی از مسائل اعتماد ندارم و کمیته داوران باید پاسخگو باشد. در بازی رفت و به گفته کارشناسان داوری، پنالتی مسلم روی بنگر را نگرفتند، پیراهن او پاره شد اما داور اعلام پنالتی نکرد. در این بازی هم کارشناسان داوری روی نادیده گرفته شدن دو پنالتی پرسپولیس در گفتگو با رسانه‌ها مصاحبه کردند.

رویانیان ادامه داد: چگونه می‌شود که در داربی رفت و برگشت سه پنالتی پرسپولیس را نگیرند؟ در دو، سه سال اخیر و به گفته کارشناسان داوری، پنالتی روی غلامرضا رضایی نادیده گرفته شده است. گل سالم محمد نوری آفساید اعلام شد و در داربی رفت امسال نیز پنالتی روی بنگر را نگرفتند. در بازی امروز هم کارشناسان اعلام کردند روی حقیقی و نوری خطای پنالتی صورت گرفته است.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه افزود: این چه بلایی است که بر سر پرسپولیس می‌آورند؟ بنده به عنوان مدیر عامل باشگاه چه پاسخی باید به ۳۰ میلیون هوادار بدهم. برای آقایان متاسفم، من دیگر به خیلی از مسائل اعتماد ندارم. شما ببینید امسال اشتباهات داوری علیه پرسپولیس کار را به کجا رسانده است. در همین هفت دیداری که یحیی گل محمدی سرمربی تیم بوده، این پنجمین پنالتی است که به نفع پرسپولیس نمی‌گیرند.

رویانیان خاطرنشان کرد: زمان ژوزه هم از این اتفاقات رخ می‌داد. بخاطر دارم کارشناسان داوری گفته بودند؛ سه پنالتی پرسپولیس در بازی با سایپا نادیده گرفته شده است. شما ببینید که در فصل جاری اشتباه‌های داوری به نفع یک تیم خاص تا چه حد بوده و اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس تا چه اندازه. آن وقت خیلی چیزها دستگیرتان می‌شود. در این دو، سه سال و به ویژه در دو بازی رفت و برگشت پرسپولیس و استقلال در فصل جاری، مثل آب خوردن پرسپولیس را از پیروزی در دربی محروم کردند.

محمد رویانیان در ادامه گفت: آقایان! با پرسپولیس و هوادارانش چه می‌کنید؟! چرا باید در دو دربی امسال پرسپولیس را از رسیدن به حقش محروم کنند؟! باز هم تاکید می‌کنم که کمیته داوران باید پاسخگوی ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس باشد و اعتراف به اینکه پنالتی پرسپولیس گرفته نشده نیز دردی را دوا نمی‌کند. اینها واقعیت‌هایی است که در دل تاریخ می‌ماند و مردم قضاوت می‌کنند که در دو، سه سال متوالی و به ویژه در بازی‌های امسال اشتباهات داوری در دربی چگونه به ضرر پرسپولیس و به نفع تیم رقیب بوده است.

رویانیان در پایان افزود: از اینکه بازی بدون حاشیه و مشکل به پایان رسید از هواداران پرسپولیس و مسوولان تامین امنیت و همچنین برگزاری بازی تشکر می‌کنم اما نسبت به کمیته داوران اعتراض شدیدی داریم که باز هم اشتباهات داوری نگذاشت بازیکنان پرسپولیس و همچنین هواداران به آنچه که شایستگی آن را دارند برسند. من به کادر فنی و بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم و معتقدم پرسپولیس برنده بازی بود اما داوری مثل بازی رفت، پرسپولیس را متوقف کرد. طی دو، سه روز اخیر و با توجه به اینکه گفته می‌شد داور دربی همین داور است، خیلی‌ها به من گفتند، اعتراض کن اما بنده برای اینکه داور تحت فشار قرار نگیرد حرفی نزدم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391