برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: پارسال دوازدهم،امسال یازدهم؟

چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۷ — گل

راهی نداریم غیر از اینکه در لیگ نتیجه بگیریم و به رده‌های بالای جدول برویم و با فتح جام حذفی و هدیه کردن قهرمانی به هواداران، آنها را خوشحال کنیم

محمد رویانیان

محمد رویانیان که عصر دیروز و ساعتی قبل از پایان اردوی سرخپوشان در کرج، در جمع آنها حاضر شده بود، خطاب به به بازیکنان گفت: پرسپولیس دیگر نمی‌تواند در بازی‌هایش متوقف شود. باید در بازی‌های آینده نتیجه بگیرید. از این پس فرصتی نداریم که آن را از دست بدهیم و منتظر باشیم در بازی‌های بعدی جبران کنیم. باید از اینجا به بعد توقعات هواداران را برآورده کنیم.
او که در نشستی صمیمانه، بی‌پرده حرف‌هایش را با بازیکنان در میان گذاشته بود، ادامه داد: عاملی که باعث شد در پرسپولیس بمانم و از کناره‌گیری خودم بگذرم، دو مساله بود. اول به خاطر عشقی است که به هواداران دارم و نخواستم آنها را در این شرایط خاص تنها بگذارم و از سوی دیگر با شما قرارداد بسته بودم و نمی‌خواستم در میانه راه بروم.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما در باشگاه کارهای زیربنایی زیادی انجام داده‌ایم. کارهایی که کمتر کسی به آنها توجه می‌کند چون همه زمان حال را می‌بینند و به آینده کاری ندارند ولی من آمده‌ام تا در بخش‌های مختلف هزینه کنم و آینده را بسازم. در این راستا کارهای بزرگی در بخش‌های زیربنایی صورت گرفته است. از آکادمی، دانشگاه و تیم‌های پایه گرفته تا کارهای اقتصادی، فرهنگی، عمرانی و امورات زیرساختی دیگر.تیم های متعدد ورزشی را تشکیل دادیم تا پرسپولیس نه یک تیم بلکه یک باشگاه باشد. در این میان آنچه که واقعیت دارد این است که شما ویترین باشگاه هستید و تا وقتی که تیم فوتبال نتیجه نگیرد این کارها نه دیده می‌شود و نه به ثمر می‌نشیند و به این ترتیب عقیم می‌ماند. حقیقت این است که هواداران از نتایج تیم راضی نیستند. پس ما هم راضی نیستیم و می‌دانم که شما هم از این شرایط رضایت ندارید.
رویانیان گفت: ما بهترین‌های ایران را در پرسپولیس جمع کردیم. در نیم‌فصل که نتیجه نگرفتیم امیدوار بودیم که در ادامه جبران می‌شود. این درست که در شروع نیم‌فصل دوم بهتر بودیم ولی الان وقتی برای از دست دادن فرصت‌ها نیست. باید تلاش را بیشتر کنید، بجنگید و بدانید که توقف در این شرایط ممنوع است. راهی نداریم غیر از اینکه در لیگ نتیجه بگیریم و به رده‌های بالای جدول برویم و با فتح جام حذفی و هدیه کردن قهرمانی به هواداران، آنها را خوشحال کنیم. نمی‌توانم بپذیرم با این همه کاری که انجام شده است، پارسال دوازدهم بودیم و امسال یازدهم باشیم. باید نتیجه گرفت و تیم را بالا برد. باید برای ادامه کار انگیزه ایجاد کرده و انتظارات را برآورده کرد.
صحبت‌های مدیرعامل پرسپولیس که پایان یافت، مهدی مهدوی‌کیا بلند شد تا به نمایندگی از بازیکنان مطالبی را مطرح کند. وی گفت: بر کسی پوشیده نیست که چه کارهای بزرگی در پرسپولیس انجام شده است. این مسائل از نگاه هواداران، رسانه‌ها و جامعه فوتبال پنهان نمی‌ماند. این کارهای بزرگ در زمینه آکادمی فوتبال، تیم‌های پایه، قراردادهای متعدد، تبدیل شدن پرسپولیس به اولین باشگاه دارنده دانشگاه، فعالیت‌های اقتصادی و درآمدزایی، نمایندگی های مختلفی که در ایران و سراسر دنیا تشکیل شده است و تیم‌های مختلف ورزشی که راه‌اندازی شده‌اند، همه دیده می‌شوند.
کاپیتان پرسپولیس گفت: این را قبول داریم که فوتبال پرسپولیس، ویترین باشگاه است. در این فصل عوامل متعددی دست به دست هم دادند که تیم نتیجه نگیرد، اما ما امید بسیاری برای فتح جام حذفی داریم. اتفاقات مثبت هم کم نیستند. اینکه حوادث گوناگون در این فصل باعث کمرنگ شدن رفاقت‌ها، اتحاد و صمیمیت در تیم نشد. ما در شروع نیم‌فصل دوم لیگ و به ویژه در جام حذفی شروع خوبی داشتیم که امیدوارکننده است. بازی‌های خانگی زیادی هم در لیگ داریم. با کسب حداکثر امتیازات در آنها پرسپولیس را به بالای جدول می‌بریم. با کمک شما و حمایت هواداران و تلاش مضاعفی که انجام می‌دهیم، این کار میسر می‌شود. ما این شروع خوب را ادامه خواهیم داد.
می‌توانیم با تلاش بیشتر، قهرمانی را به هواداران هدیه کنیم. امیدواریم شما همچون گذشته پشتیبان تیم باشید و من ایمان دارم در شروع دوباره رقابت‌های لیگ انتظارات شما و هواداران را برآورده خواهیم کرد. مهدوی‌کیا در پایان افزود: اعضای تیم همگی هم‌قسم هستند تا زحمات شما و حمایت هواداران را به نتیجه مطلوب برسانند و ان‌شاءالله روزهای خوبی در پیش است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391