برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: اجازه ندهید نام پرسپولیس را از این باشگاه جدا کنند

شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از ریاست قوه قضائیه خواست که مانع جدایی نام پرسپولیس از این باشگاه شود.

تیم پرسپولیس

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه، خواستار جلوگیری از جدایی نام پرسپولیس از باشگاه پرسپولیس شد. در پی اقداماتی که طی روزهای اخیر بار دیگر از سوی برخی افراد برای در اختیار گرفتن نام پرسپولیس صورت گرفته است، محمد رویانیان نامه‌ای را برای ریاست محترم قوه قضاییه ارسال کرد.

رویانیان گفت: با توجه به حکم صادره در سال گذشته، باشگاه پرسپولیس موفق شد نام پرسپولیس که نیم قرن پیشینه دارد و متعلق به میلیون‌ها هوادار است را با حکم یک قاضی شجاع و عدالت محور به دامان مردم برگرداند اما اخیرا همان عده که سال‌ها از این نام سوء استفاده کرده بودند، در حال تلاش مجدد هستند تا به خیال خودشان با نفوذ به دستگاه قضایی و ارائه مدارکی که قبل از این رد شده بود، نام پرسپولیس را از باشگاه پرسپولیس جدا کنند.

وی تصریح کرد: ما به عدالت ریاست قوه قضاییه ایمان داریم چرا که ایشان در کنار سوابق درخشانی که دارند، برگزیده مقام معظم رهبری هستند و از این رو طی نامه‌ای از محضر ایشان درخواست کردیم نگذارند حق بیش از ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس پایمال شود و نام قدیمی و پرطرفدار پرسپولیس که سرمایه گرانقدری برای همه ایران است خارج از ضابطه به عده‌ای واگذار شود.

رویانیان خاطرنشان کرد: همچنین به دوستانی که به دنبال گرفتن نام پرسپولیس هستند، توصیه می‌کنیم به جای چنین اقداماتی، به دامن باشگاه و هواداران برگردند تا براساس ضوابط و قوانین و با نظارت هواداران، پیشکسوتان و وزارت ورزش و جوانان در پرسپولیس آینده نقشی برای آنها در نظر گرفته شود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خطاب به هواداران تصریح کرد: ما تاکید می‌کنیم نام پرسپولیس از هواداران و باشگاه جدایی ناپذیر است. ایمان داریم دستگاه قضایی نیز در دفاع از حق ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس کوشا خواهد بود و این افراد نمی‌توانند نام پرسپولیس را از باشگاه و هواداران جدا کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391