برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امیرحسین صادقی: دلیل دعوت نشدن من جواد نکونام نیست! با او از سال ۲۰۰۴ رفیقم

شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۴ — گل

یک مدافع وسط باید هم سن خوبی داشته باشد و هم تجربه بالا. اینگونه می تواند روزهای موفقی را پشت سر بگذارد

امیرحسین صادق زاده و امیر حسین  صادقی

امیرحسین صادقی از عدم دعوت به تیم ملی ناراحت است. او این ناراحتی را کتمان نمی کند اما امیدوار است به آینده. صادقی درباره عدم دعوت به تیم ملی حرفهای جالبی می زند:« فکر نمی کنم صحبت کردن فایده ای داشته باشد. امار و ارقام همه چیز را نشان می دهد. استقلال بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارد و جدول این موضوع را نشان می دهد. من می توانستم در لیست تیم ملی باشم اما مربیگری سلیقه ای است و باید به نظر کی روش احترام گذاشت. فقط امیدوارم که در دعوت نشدن من ملاک کی روش فنی باشد و مسائل دیگر در تصمیمش دخیل نباشد. چون اگر مسائل غیرفنی دخیل باشد هضم آن کمی سخت است. دوست دارم با نظر مستقیم کی روش در لیست نباشم نه نظرات دیگر. امیدوارم صلاح فنی کی روش باعث شده باشد که در لیست قرار نگیرم»این روزها شایعه شده که جواد نکونام به دلیل رابطه نه چندان مطلوبی که با صادقی دارد تلاش کرده که او به تیم ملی دعوت نشود. صادقی در این باره می گوید:«من با نکونام رابطه خوبی ندارم؟ جواد هم اتاقی من است و دلیل دعوت نشدن من او نیست. من از سال ۲۰۰۴ با جواد رفیقم و در تیم ملی هم همبازی بودیم. از نکونام مطمئن باشید که این کار را انجام نمی دهد. جواد کاپیتان تیم ملی است و رفیق صمیمی من. متاسفانه یک عده می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و چنین حرف هایی را به زبان می آورند.»
خیلی‌ها می گویند صادقی به خاطر سن بالا به تیم ملی دعوت نشده. ادعایی که کمی غیر منطقی است. صادقی در این باره می گوید:« مگر دفاع وسط های تیم ملی زیر ۳۰ سال هستند که از من این ایراد را می گیرند؟ این حرفها درست نیست، یک مدافع وسط باید هم سن خوبی داشته باشد و هم تجربه بالا. اینگونه می تواند روزهای موفقی را پشت سر بگذارد»

صادقی درباره اینکه آیا امیدوار به دعوت به تیم ملی است یا نه می گوید:« امسال که دیگر تمام شد اما انشاله سال بعد این اتفاق رخ دهد و من در سال ۹۲ به تیم ملی دعوت شوم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391