برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سهمیه یکسان تماشاچیان فجرواستقلال

چهارشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۸ — تابناک

هواداران تیم فجر سپاسی شیراز درخانه خود نیز غریبند و حتی در زمین حافظیه نیز برای بازی روز جمعه باید به اندازه تیم استقلال جایگاه تماشاچی داشته باشند.

تیم استقلال و تیم فجر سپاسی

در حالیکه در تمام کشور تیم میزبان سهمیه قبل توجه ای از جایگاه های تماشاچیان را در اختیار دارد، اما در شیراز طرفداران تیم فجر باید جایگاه خودشان را با تیمهای پایتخت نشین و تیمهای مهمان تقسیم کنند.

در بازی روز جمعه نیز شیرازیها باید صندلیهای یکسانی را با طرفداران استقلال داشته باشند و بدین سسب حتی در خانه خود نیز باید در غربت تیم محبوبشان را تشویق کنند.

نماینده سازمان لیگ برتر کشور در فارس در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سهمیه جایگاه ویژه هواداران تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال تهران برای بازی روز جمعه یکسان است.

مهدی شاه علی اظهار داشت: با توجه به حضور فراوان هواداران تیم تهرانی از شهرهای اطراف استان فارس برای تماشایی بازی تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال تهران ،به مانند سال های قبل در این بازی نیز سهمیه مربوط به جایگاه ویژه هواداران دو تیم یکسان است.

وی در مورد این موضوع که "چرا در شیراز نیز مانند سایر استانها سهمیه تیم میزبان ۹۰ درصد و مهمان ۱۰ درصد نیست"، بیان کرد: به دلیل حضور فراوان هواداران از شهرهای اطراف در شیراز این امکان وجود ندارد که سهمیه تیم فجر بیشتر از استقلال باشد.

نماینده سازمان لیگ برتر کشور در فارس اضافه کرد: علاوه براین در سایر استانها تیم میزبان بلیط های مورد نیاز خود را که به طور معمول ۹۰ درصد بلیط‌ها است را از قبل خریداری می‌کند و در روز بازی میان هواداران خود توزیع می‌کند که متاسفانه فجر به دلیل مشکلات موجود امکان عملیاتی کردن این موضوع راندارد.

شاه علی عدم حضور هواداران فجر در موعد مقرر در ورزشگاه را نیزیکی دیگر از دلایل اختصاص ندادن سهمیه بیشتر به تیم شیرازی دانست و بیان کرد: زمانی که ورزشگاه خالی باشد و هواداران فراوانی که از نقاط مختلف برای تماشای بازی آمده اند در پشت درب‌ها منتظر ورود به ورزشگاه باشند به ناچار باید بلیط های موجود را فروخت.

وی تاکید کرد: در آینده در صورتی که احساس شود تعداد هواداران تیم فجر شهید سپاسی شیراز بیشتر از هواداران استقلال و پرسپولیس است به طور حتم جایگاه های بیشتری برای علاقه مندان به تیم شیرازی اختصاص داده می شود.

فروش ۱۱ هزار بلیط

نماینده سازمان لیگ برترکشوردرفارس همچنین عنوان کرد: با توجه به اینکه در شرایط عادی اگرتمامی تماشاگران برروی صندلی های ورزشگاه بنشینندفقط ۱۲ هزار نفر جمعیت می توانند بازی های انجام شده در حافظیه را تماشا کنند برای بازی روز جمعه تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال تهران ۱۱ هزار بلیط فروخته می شود و هزار بلیط نیز برای جایگاه های ویژه در اختیار تیم های میزبان، میهمان، ارگان های دولتی قرار داده می شود.

شاه علی تصریح کرد: اگر شرایط فراهم باشد تعدادی هوادار فوتبال نیز می توانند به صورت ایستاده و یا بانشستن برروی سکو های موجود درورزشگاه حافطیه بازی را تماشا کنند که در بازی روز جمعه فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال تهران در صورت مهیا بودن شرایط و با صلاحدید شورای تامین امنیت بازی ،امکان فروختن هزار بلیط اضافی نیز وجود دارد.

فجرشهید سپاسی شیراز در هفته ۲۶ مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور جمعه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۱۴و ۳۰ در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم استقلال تهران است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391