برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کنار گذاشتن کاسیمیرو به روش رویانیان، صالحی: او اخراج نشده؛ گفته‌ایم فعلا سر تمرین نیاید!

یکشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۵ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان می‌گوید کاسیمیرو اخراج نشده است و فقط از او خواسته‌ایم تا اطلاع‌ثانوی سر تمرینات نیاید.

آلفردو کاسیمیرو

خلیل صالحی اظهارکرد: ما بندی تحت عنوان بند چهار در قراردادمان با کاسیمیرو آورده‌ایم که در آن قید شده است باشگاه هر جا که احساس نیاز کند، می‌تواند از کاسیمیرو استفاده کند. ما روز گذشته نامه‌ای به کاسیمیرو دادیم و به او گفتیم تا اطلاع‌ثانوی سر تمرینات حاضر نشود. ما به او نگفته‌ایم که اخراج شده بلکه فعلا با او قطع همکاری کرده‌ایم و این موضوع با اخراج فرق می‌کند.

وی ادامه‌داد: طی دو، سه روز آینده با کاسیمیرو نشستی خواهیم داشت که اگر خود او بپذیرد می‌تواند به عنوان مدیر فنی تیم اصلی یا این‌که در تیم‌های پایه فعالیت کند و باید ببینیم در این شرایط او حاضر به همکاری است یا خیر. اگر قرار شد قطع همکاری کنیم باید طبق قراردادی که او دارد با هم به توافق برسیم و در یک شرایط توافقی، فسخ قرارداد کنیم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان بیان‌کرد: هنگامی‌که کاستا سرمربی تیم بود از ۱۰ مسابقه، هفت امتیاز به دست آورد و اکنون نیز کاسیمیرو از ۱۱ بازی، هفت امتیاز کسب کرده و واقعا هفت تساوی در زمان کاسیمیرو برای تیمی که سه، چهار دیدار خانگی داشته، به هیچ عنوان نتیجه قابل دفاعی نیست. دو مربی خارجی برای ما ۱۴ امتیاز به دست آوردند و اکنون هم تیم در پایین‌ترین نقطه جدول قرار گرفته است.

وی عنوان‌کرد: می‌توان گفت که ما در این مدت صبوری و بردباری کردیم چرا که از بازی‌های خانگی نتیجه نگرفتیم و بسیاری از امیدهایی که برای جدا شدن از انتهای جدول داشتیم و انتظاراتی که تماشاگران‌مان داشتند، محقق نشد و طبیعی است که با این وضعیت، شرایط روحی و روانی تیم افت بیشتری پیدا می‌کند.

صالحی ادامه‌داد: به خاطر نتایج ضعیف کاستا با کاسیمیرو قرارداد بستیم و توقع ما این بود که او بتواند در تیم تحول ایجاد کند و خود او نیز قول این موضوع را داده بود و اذعان داشت که حتما این کار را انجام می‌دهد ولی متاسفانه محقق نشد.

وی گفت:‌ زمانی‌که قصد داشتیم کاستا را برکنار کنیم پیشنهاد و انتخاب من برای هدایت تیم علی فیروزی بود ولی شرایط به صورتی بود که این پیشنهاد در آن مقطع محقق نشد. در هر صورت شاید قسمت این بود که فیروزی در این زمان و در این شرایط سرمربی تیم شود. امیدوارم که او منشا اثر باشد و بتواند روی عملکرد بازیکنان در دیدارهای آینده تاثیر بگذارد.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان افزود:‌ باتوجه به شناختی که از فیروزی دارم، می‌دانم او انسانی است که توانایی فنی و تجربه دارد، ضمن این‌که او از پایه‌ها و ستون‌های اصلی صنعت نفت بوده و شروع و پایان دوران فوتبالی‌اش در نفت آبادان بوده است در حالی که می‌توانست در بسیاری از تیم‌های دیگر بازی کند ولی تعصب و علاقه خاص او به نفت باعث شد در طول این زمان به جز بازی در تیم‌ملی، هیچ تیم دیگری را به جز نفت انتخاب نکند.

وی خاطرنشان‌کرد: مطمئنا تخصص و تجربه او در کنار علاقه‌ای که نسبت به تیم دارد، می‌تواند به ما کمک کند. امیدوارم او در تیم تحول ایجاد کند و تاثیرگذاری‌اش روی بازیکنان به صورتی باشد که آن‌ها بیشتر از توانایی‌هایشان استفاده کنند و سرنوشت بهتری را برای نفت رقم بزنند.

صالحی درخصوص این صحبت فیروزی که "قولی برای ماندن نفت نمی‌دهم" اظهارکرد: او نهایت تلاشش را می‌کند تا نفت موفق شود ولی شرایط بسیار سخت است و به نظرم کمتر کسی در چنین شرایطی خطر می‌کند و چنین مسوولیتی را می‌پذیرد. به هر حال فیروزی در این شرایط سخت، ‌هدایت تیم را قبول کرد و من یقین دارم که تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم می‌کند. ما هم به او کمک می‌کنیم و البته این موضوع به همت و تلاش بازیکنان هم بستگی دارد.

وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به این‌که فیروزی سرمربی تیم فوتبال نفت نوین آبادان در لیگ دسته۲ کشور بوده، وضعیت سرمربی این تیم چه می‌شود؟ گفت: فیروزی که از این به بعد هدایت تیم بزرگسالان را بر عهده دارد و جایگزین وی در نفت نوین هم طی یکی، دو روز آینده مشخص می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391