برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سازمان تیم‌های ملی فوتبال تشکیل می‌شود، نشست ویژه کفاشیان با عابدینی

شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۳ — مهر

مدیرعامل مستعفی باشگاه داماش گیلان که قرار است در نشست امروز خود با رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص تشکیل سازمان تیم‌های ملی گفتگو کند، اعلام کرد استعفایش از مدیرعاملی باشگاه داماش ارتباطی به بحث همکاری با فدراسیون فوتبال ندارد.

امیر عابدینی مدیرعامل مستعفی باشگاه داماش گیلان قرار است که با فدراسیون فوتبال همکاری داشته باشد اما این همکاری با تشکیل سازمان تیم‌های ملی در فدراسیون فوتبال صورت خواهد گرفت. در این راستا بعد از ظهر امروز شنبه نشستی بین امیرعابدینی و علی کفاشان انجام می‌شود.

عابدینی در این خصوص گفت: علی کفاشیان با من در خصوص همکاری و کمک به تیم ملی صحبت کرده اما قرار است این همکاری با تشکیل سازمانی تحت عنوان سازمان تیم‌های ملی فوتبال صورت گیرد که فعالیت تمامی تیم‌های ملی در رده‌های مختلف تحت نظر این سازمان باشد.

وی افزود: قرار است امروز شنبه در این خصوص نشستی با رئیس فدراسیون فوتبال داشته باشم، ضمن اینکه در خصوص مسائل اخیر داوری که در رقابتهای لیگ برتر شاهد آن هستیم، با وی صحبت خواهم کرد.

مدیرعامل مستعفی باشگاه داماش گیلان تاکید کرد: تشکیل سازمان تیم‌های ملی همچنین می‌تواند ارتباط خوبی بین باشگاه‌ها و تیم‌های ملی برقرار کند تا موضع گیری‌هایی که در حال حاضر از سوی هر دو طرف شاهد آن هستیم، به حداقل برسد.

عابدینی با تاکید بر اینکه استعفایش از مدیرعاملی باشگاه داماش هیچ ارتباطی به بحث همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال ندارد، گفت: دلایل استعفایم از مدیرعاملی باشگاه داماش را بزودی اعلام می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391