برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اتهام سپاهان به فدراسیون : نمی خواهند قهرمان بشویم

چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۱ — گل

بازیکن حریف روبروی من بود که روی خلعتبری یک خطای کاملاً آشکار کرد اما این پنالتی گرفته نشد تا تیم ما باز هم از داوری متضرر شود

تیم سپاهان

سرپرست تیم فوتبال سپاهان بدون اینکه نام خاصی از کسی ببرد ، می گوید برنامه ای برای قهرمان نشدن سپاهان وجود دارد.
رسول خوروش، که در ادامه حرفهای روز گذشته علیرضا رحیمی مدیر باشگاه صحبت کرده در مورد پنالتی گرفته نشده در دیدار سپاهان مقابل فجر سپاسی شیراز گفت : ‌متاسفانه باز هم یک پنالتی دیگر برای سپاهان گرفته نشده و سریال اشتباهات داوری در بازی‌های سپاهان همچنان ادامه دارد. امیدواریم این اشتباهات در ادامه تکرار نشود. وی ادامه داد: از فغانی چنین اشتباهی بعید بود اما متاسفانه این اتفاق صورت گرفت و باز هم سهواً یکی از پنالتی‌های ما گرفته نشد.
سرپرست سپاهان که عصبانی هم هست: بازیکن حریف روبروی من بود که روی خلعتبری یک خطای کاملاً آشکار کرد اما این پنالتی گرفته نشد تا تیم ما باز هم از داوری متضرر شود.
وی اضافه کرد: این اولین بار نیست که در راستای قهرمان نشدن سپاهان یک پنالتی ما گرفته نمی‌شود و باید بگویم این اشتباه از فغانی واقعاً بعید بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391