برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمسایی: آقای عمادی! به تخصص خود در امور بانکی بپردازید

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۰۷ — فارس

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال گفت: بهتر است آقای عمادی که در امور بانکی تخصص دارد به کار خود بپردازد و به فوتسال کاری نداشته باشد.

وحید شمسایی

وحید شمسایی در خصوص کیفیت لیگ برتر فوتسال عنوان کرد: لیگ ما امسال فراز و نشیب زیادی داشت. بازیکنان به علت کاهش مبلغ قرارداد و همچنین کنار کشیدن تیم‌های بزرگ راغب نبودند به تیمی بپیوندند اما به علت نزدیک بودن جام جهانی برخلاف میل‌شان عمل کردند و همانطور که قبلا هم گفتم زمانی که بازیکن از لحاظ مالی تامین نباشد، روحیه نخواهد داشت و همان باعث شد تا در جام جهانی چنین نتیجه‌ای را کسب کنیم.

وی ادامه داد: بازی‌های کمی را دیدم اما فکر می‌کنم لیگ ما نفع چندانی نداشت و فقط برگزار شد. منصوری چند بار در لیگ به خاطر مشکلات مالی قصد داشت کناره‌گیری کند. هلال احمر هم بارها رفت و آمد داشت. کشورهای صاحب سبک فوتسال لیگ‌های قوی دارند و آن هم به دلیل آن است که از تمام تیم‌ها حمایت می‌شود. آنها حرفه‌ای عمل می‌کنند و از بازیکن هم انتظار دارند حرفه‌ای بازی کند اما در لیگ ما برعکس شده است.

کاپیتان سابق تیم ملی گفت: فکر می‌کنم در لیگ امسال ۶-۷ بازیکن کشف کردیم که البته این طبیعی است، در لیگ چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد اما باید تلاش کنیم تا سال به سال سطح کیفی رقابت‌ها بالا برود.

* ۱۳ تیمی شدن لیگ مسائلی را به وجود آورد

شمسایی درباره صحبت‌های محسن حسن‌زاده سرمربی صبا مبنی بر اینکه نگران تکرار تبانی سال گذشته است، یادآور شد: حسن‌زاده از دوستان قدیمی من است و زمانی که اصغر، برادر او در خانه مشغول تیله بازی بود، او بازی می‌کرد و برادر من او را به پیام تهران آورد. محسن بازیکن خوبی بود و چندین سال تجربه دارد. جدای از اینکه اصغر حسن‌زاده را کمک کردم تا در زمان درودگر به تیم ملی بیاید هم‌اکنون هم او بهترین بازیکن اسمی ایران است. اصغر پسر استثنایی و خوبی است. این موارد را گفتم تا تاکید کنم برادر او محسن هم بازیکن با تجربه‌ای بوده اما خیلی زود قضاوت کرده است. اگر در زمین بازی تیم‌ها نتیجه لازم را کسب کنند دیگر کار به حاشیه کشیده نمی‌شود. خیلی‌ چیزها در زمین مشخص می‌شود. البته از هفته اول به علت ۱۳ تیمی شدن لیگ خطرهایی وجود داشت. ناخواسته مسائلی به وجود می‌آید، نمی‌شود گفت که تبانی رخ دهد، اما برخی مسائل به وجود خواهد آمد.

* نباید خیلی راحت به پروپاچه یکدیگر بپیچیم

کاپیتان سابق تیم ملی در مورد صحبت‌های حسن‌زاده در خصوص بازیکنان ملی‌پوش و واکنش آنها به سرمربی صبا یادآور شد: هر مربی حق انتخاب بازیکن دارد. کشاورز، طاهری، حسن‌زاده، نظری بازیکنان بزرگ و تاثیرگذاری هستند البته در گذشته هم رضا حیدریان‌ها، حسین‌ شمس‌ها، بابک معصومی‌ها بودند و صاحب سبک بودند. نباید خیلی راحت به پر و پاچه هم بپیچیم.

وی ادامه داد: ‌نباید ارزش‌ها را زیر پا بگذاریم. زمانی که آدم‌های کوچک در انتخاب بازیکنان تیم ملی تاثیرگذار باشند، نمی‌توان انتظاری از مربیان و بازیکنان داشت که به جان هم نیافتند و تهمت و افترا نزنند. حسن‌زاده هم‌اکنون تیمی را در اختیار دارد که امیر شمسایی برادرم آن را بست. امیر تیم را بدنسازی کرد و اتفاقاتی افتاد و بازیکنان صبا که پتانسیل داشتند در صدر قرار گرفتند. همه افراد بهتر است جایگاه خود را بدانند. کشاورز و نظری هم بدانند زمانی که آدم ارزش‌ها و واقعیت‌های خود را بداند با حرف هیچکس کوچک نمی‌شود. آدم‌های بزرگ همیشه بزرگ می‌مانند.

شمسایی در خصوص وضعیت کادر فنی تیم ملی فوتسال یادآور شد: معتقدم هم‌اکنون باید به تیم ملی کمک کنیم. به نظرم آمدن خسوس به عنوان سرمربی به خاطر مبلغ مالی در قرارداد او بود که فدراسیون مانده بود چگونه با او برخورد کند، نمی‌توانست بگذارد او راست راست راه برود. به همین دلیل او را در تیم ملی مشغول کرد. این چرخه می‌گذرد و باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

* خسوس هیچ‌کاره است

وی تاکید کرد: من نظر خود را می‌دهم و برای آن هم ارزش قائل هستم و کاری به کسی ندارم که چه چیزی می‌خواهد بگوید. خیلی‌ها از اینکه واقعیت را می‌گویم فراری‌اند اما من همیشه واقعیت‌ها را می‌گویم. معتقدم خسوس هم‌اکنون هیچ‌کاره است. حسین شمس سرمربی‌ است که در سطح دنیا قوی است و مربیان بزرگی هم در کنار او کار می‌کنند. خسوس آدم بزرگی نیست زیرا ۵ سال از سطح اول فوتسال دور بوده است. در کویت هم در جام رمضان حضور داشته. درست است که از اسپانیا آمده و این کشور صاحب سبک است اما در داخل ایران آدم‌های بزرگ‌تر هم داریم.

* فوتسال ما کاملا به قهقرا رفته است

وی اظهار داشت: خیلی از افراد کاربلد در فوتسال کنار گذاشته شدند و کسی که در کارهای بانکی تخصص دارد می‌آید و می‌خواهد بازیکنان تیم ملی را انتخاب کند. بهتر است این آقا در شب عید مسئولیت خطیر خود در بانک را دنبال کند، تا اینکه در فوتسال بخواهد نقشی ایفا کند. او در این کار وارد است و می‌تواند کار مردم را راه بیاندازد. فوتسال ما آنقدر به قهقرا رفته است که چنین افرادی باید برای آن تصمیم بگیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391