برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمسایی: شرایط مالی لیگ در شان من نیست!

یکشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۷ — مهر

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال با تاکید بر اینکه اگر به تیم ملی دعوت شوم با همه وجود بر می‌گردم، گفت: هر روز تمرین می کنم و با وجود اینکه در لیگ بازی نمی کنم از همه بازیکنان فعلی فوتسال ایران آماده ترم.

وحید شمسایی

وحید شمسایی در خصوص کادر فنی جدید تیم ملی فوتسال و احتمال بازگشتش به این تیم ضمن بیان مطلب فوق گفت: من از نشستی که قرار است با سرپرست جدید کمیته فوتسال داشته باشم بی خبرم و این موضوع را از طریق رسانه‌ها متوجه شدم اما اگر این دعوت صورت گیرد به خاطر پیشرفت فوتسال در آن شرکت می کنم. من در خصوص " خسوس " حرفی ندارم اما امیدوارم فوتسال ایران بتواند به جایگاه واقعی خود بر گردد.

وی در خصوص دستیاران ایرانی " خسوس " افزود: رضا حیدریان و هاشم زاده جزو چهره های شناخته شده فوتسال ایران هستند و حتی حقشان بالاتر از این است که به عنوان مربی در تیم ملی فوتسال حضور پیدا کنند.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال تاکید کرد: سال گذشته فوتسال ایران به دلیل اتفاقاتی که گریبانگیر آن شد سوخت و امیدوارم خدا از مسببان آن نگذرد. من اگر سال گذشته در لیگ فوتسال ایران بازی نکردم به دلیل اتفاقاتی بود که در فوتسال رقم خورد. فوتسال ما در سال گذشته هم از نظر مالی و هم از نظر نتایجی که در جام ملت های آسیا و جام جهانی گرفت به یک قدمی نابودی رسید به طوریکه تیم های بزرگی مانند شن شا، پرسپولیس، فولاد ماهان، تام ایران خودرو طی سال های گاخیر کنار کشیدند.

وی افزود: زمانی شرایط لیگ ما از نظر مالی و فنی به حدی رسیده بود که ملی پوشان کشورهای صاحب فوتسال در لیگ ایران حضور پیدا می کردند اما الان شرایط چطور شده است. من برای بازی کردن در لیگ برتر فوتسال پیشنهاداتی از سوی خوراکچی، دبیری، مرتضایی و بی غم داشتم اما به خاطر شرایط مالی حاکم بر لیگ ترجیح دادم در آن بازی نکنم چون در شان من و سایر ملی پوشان مطرح نیست که با ۱۰۰ میلیون تومان در لیگ برتر فوتسال بازی کنیم.

شمسایی در پاسخ به این پرسش که اگر به تیم ملی فوتسال دوباره دعوت شود شرایط را چگونه می بیند، گفت: اگر دوباره به تیم ملی دعوت شوم با همه وجود برمی گردم چون کسی نیستم که برای تیم ملی بتوانم تعیین تکلیف کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که منتقدان شما می گویند به دلیل اینکه تیم نداشته و در شرایط مسابقه قرار ندارید آمادگی بدنی مطلوبی ندارید تاکید کرد: من هر روز تمرین کرده و زیر نظر مربی بدنساز اختصاصی خود بدنسازی می کنم. من حتی ۱۰۰ گرم اضافه وزن ندارم و به جرات می توانم بگویم از همه بازیکنان فعلی آماده ترم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391