برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شانس بالای مرفاوی برای مربیگری در تیم جوانان

شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۴۹ — گل

انتخاب مربی تیم جوانان ایران این روزها به یک هدف بزرگ در کمیته جوانان ایران بدل شده است. میرشاد ماجدی که چندی است سمت ریاست کمیته جوانان ایران را برعهده گرفته است می‌کوشد به هر نحو که شده بهترین انتخاب را انجام دهد اما او با معضلی به نام پول دست و پنجه نرم می‌کند.

صمد مرفاوی

ماجدی به دنبال یک مربی ترجیحا لیگ برتری باسابقه و کار کرده در حوزه جوانان است اما در عین حال کمیته‌اش با مشکل بزرگی به نام پول دست و پنجه نرم می‌کند که این موضوع انتخاب را برای رییس کمیته جوانان کشورمان سخت کرده است.

ماجدی در پاسخ به این سوال که چه کسی به‌عنوان سرمربی تیم جوانان ایران برگزیده می‌شود، می‌گوید: «کسی را می‌خواهیم که عاشق کار کردن با جوان‌ها باشد و تجربه هم داشته باشد اما دستمزدهای ما چندان بالا نیست.» طی روزهای گذشته اسامی گوناگونی در ذهن میرشاد ماجدی نقش بسته و رییس کمیته جوانان کشورمان می‌کوشد بهترین انتخاب را داشته باشد.
او روی عبدا... ویسی نظر مثبت دارد اما دستمزد این مربی برای حضور در تیم جوانان ایران بسیار بالا است. ویسی که با دریافت مبالغ چشمگیری در تیم‌های لیگ برتری فعالیت کرده بعید است تن به کاری سخت و طاقت‌فرسا در حوزه جوانان بدهد. نزدیک‌ترین فرد به تفکرات ماجدی اما کسی نیست جز صمد مرفاوی . مرفاوی که رابطه خوبی با ماجدی دارد از هر نظر گزینه بسیار خوبی برای قبول هدایت تیم جوانان ایران است.
صمد هم در این حوزه سال‌ها کار کرده که بازیکنانی مثل‌ آندو و مجتبی محصول زحمات او هستند، ضمن اینکه مربی پرتوقعی هم نیست. دور از ذهن به نظر نمی‌رسد که مرفاوی در نهایت به‌عنوان سرمربی تیم جوانان ایران برگزیده بشود و جلو‌تر از دیگر گزینه‌هایی که مورد توجه ماجدی هستند و به او پیشنهاد داده شده‌اند، سر از تیم جوانان ایران دربیاورد.
کمیته جوانان به زودی سرمربیگری تیم نوجوانان را به قنبرپور خواهد سپرد اما هنوز تکلیف سرمربی تیم امید ایران مشخص نیست. شاید یکی از همین گزینه‌ها در نهایت مربی تیم امید ایران هم بشود...

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391