برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شریفات : همه چیز دست ما بود ، توپ ، میدان و بازی

جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۳۸ — گل

فولاد خوزستان در این فصل بسیار خوب ظاهر شده و تا کنون ۱۶ هفته است که شکست نخورده است.

اسماعیل شریفات

یکی از بازیکنان فولاد که انتظار می رفت به اردوی تیم ملی دعوت شود اسماعیل شریفات بود.بازیکنی که یکی از محبوب ترین بازیکن این فصل فولاد است.کسی بازی های خوب و چشم نوازش در این فصل ، شاید استقلالی‌ها را از ثبت نکردن قرار داد با وی پشیمان کرده است.شریفات با تکنیک مثال زدنی اش و سرعت اعجاب انگیزش چشم هر بیننده ای را به خود معطوف می کند.

گفت وگوی کوتاهی با وی درباره بازی با پرسپولیس ،تیم ملی و آسیایی شدن فولاد گفت و گوی کوتاهی انجام داده است.

برای اولین سوال ، نظرت راجع به بازی با پرسپولیس چیست ؟

همه چیز دست ما بود ، توپ ، میدان و بازی ! متاسفانه نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.آن‌ها نیمه اول تنها یک موقعیت داشتند که آن هم در ضد حمله به وجود آمدو ۵ دقیقه آخر چندین کرنر داشتند که با بازی احساسی آن‌ها توام شده بود.می توانستیم در این بازی پیروز شویم که متاسفانه نشد.

فولاد آسیایی می شود؟

ما تمام سعی خودمان را می کنیم که رتبه خود در جدول را ابتدا حفظ کنیم و سپس به رتبه بهتر بیندیشیم.در چند هفته باقیمانده تمام تیم‌ها تمام تلاششان را می کنند تا رتبه بهتری به دست آورند و ماهم تلاشمان را دوچندان خواهیم کرد.

ما از ابتدای فصل تا کنون کاشته ایم و می خواهیم این چند هفته را خوب از آن محافظت کنیم تا در آخر فصل برداشت خوبی داشته باشیم.

در لیست تیم ملی علی رغم بازی های خوبت نامی از تو نیست ، نظرت را برایمان بگو ؟

در واقع خودم انتظار داشتم تا این بار به تیم ملی دعوت شوم اما مثل اینکه قسمت نبود.از این پس تمام تلاشم را میکنم تا برای بار بعد دعوت شوم.البته من دوست دارم زمانی به تیم ملی دعوت شوم که به کار بیایم نه اینکه فقط در اردو باشم و بعد خط بخورم.امید خود را از دست نمی دهم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا به تیم ملی میهنم خدمت کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391