برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روزه سکوت گردان در آستانه دوئل با نیلسون، حرف نمی‌زند تا تمرکز کند!

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۳ — گل

او می‌خواهد ثابت کند که در پرسپولیس هم می‌توانسته قابلیت‌هایش را نشان بدهد

شهاب گردان

شهاب گردان نیم‌فصل اول را درون دروازه پرسپولیس گذراند. حاصل نیم‌فصل حضور گردان در پرسپولیس ۵ بازی کامل و ۸ گل خورده بود تا این دروازه‌بان ملی ‌وش ذخیره نیلسون شود.

نیمکت‌نشینی در پرسپولیس، گردان را مجاب کرد تا تصمیم به جدایی بگیرد. شهاب، نیم‌فصل به سپاهان رفت تا از دروازه این تیم اصفهانی حراست کند. حاصل تلاش شهاب گردان درون دروازه سپاهان ۴۷۰ دقیقه بسته نگه داشتن دروازه این تیم است. گردان از وقتی به سپاهان رفته کمتر مصاحبه کرده و با این کار تصمیم گرفته تا تمرکز کند. او از این کار خود جواب گرفته و به همین خاطر در آستانه بازی با پرسپولیس و دوئل با نیلسون برزیلی هم روزه سکوت گرفته و مصاحبه‌ای انجام نمی‌دهد. گردان با این کار سعی دارد تمرکز کند تا مقابل تیم سابق خود یک نمایش رویایی ارائه بدهد. او می‌خواهد ثابت کند که در پرسپولیس هم می‌توانسته قابلیت‌هایش را نشان بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391