برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ورود ۳۰ هزار هوادار سرخابی به ورزشگاه آزادی؛ بلیت طبقه اول تمام شد

جمعه، ۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۵ — مهر

هفتاد و ششمین شهرآورد پایتخت در حالی از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که تا ساعت ۹ صبح حدود ۳۰ هزار نفر از تماشاگران استقلال و پرسپولیس با تهیه بلیت وارد ورزشگاه شده‌ و اکثر آنها در طبقه اول مستقر شده‌اند.

هفتاد و ششمین رویارویی تیم‌های استقلال و پرسپولیس که به دربی تهران مشهور است، از ساعت ۱۵ امروز جمعه ششم بهمن‌ماه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می‌شود که برخی از حواشی این بازی را در زیر می‌خوانید:

* ساعت ۶ صبح امروز درحالی درب‌های ورزشگاه آزادی باز شد که بیش از ۵ هزار نفر بیرون در قرار داشته و برای خرید بلیت به گیت‌ها هجوم بردند، البته خیلی زود این مشکل برطرف شد.

* عوامل امنیتی با استقرار نیروهای خود در بخش‌های مختلف ورزشگاه، نظم خوبی را بیرون و روی به سکوها ایجاد کردند و شرایط را برای خرید آسان بلیت توسط هواداران دو تیم فراهم کردند.

* از ساعت ۸:۳۰ صبح درحالیکه حداقل ۵ سکوی طبقه پائین خالی است، بلیت این طبقه به پایان رسید و گیت‌های بلیت فروشی تنها بلیت ۳ هزار تومانی برای طبقه‌ بالا را در اختیار تماشاگران قرار می‌دادند.

* درگیری تماشاگران از همان بدو ورود به ورزشگاه آغاز شد، درگیری‌های لفظی که همراه با شعارهای غیر فرهنگی علیه تیم، مدیر، مربی و بازیکنان حریف بود.

* ساعت ۹ صبح تقریبا یک پنجم طبقه پائین ورزشگاه و برخی از سکوهای طبقه دوم پر شد و جمعیت حاضر در ورزشگاه به حدود ۳۰ هزار نفر رسید.

* فروش پرچم و لباس‌های دو تیم سرخابی در بیرون ورزشگاه بیش از همه چیز مشهود بود به نحوی که لباس‌های این دو تیم به یک دهم قیمت عرضه شده در فروشگاه‌های مجاز، به فروش می‌رسید.

* ماموران اداره راهنمایی و رانندگی بیش از ۳۰ خودرو که در حاشیه ورودی ورزشگاه قرار داده شده بود، را با جرثقیل‌های مخصوص به پارکینگ منتقل کردند.

* کمبود بلیت در دربی ۷۶ به نحوی است که نماینده بازیکنان پرسپولیس برای تهیه بلیت به ورزشگاه آمد اما تا لحظه مخابره خبر به غیر بلیت طبقه دوم، بلیتی را نتوانست تهیه کند.

* برخلاف بازی‌های گذشته اجازه ورود ماشین خبرنگاران به پارکینگ مجاور تونل ورودی ورزشگاه داده نشد و به خبرنگاران تاکید شده ماشین خود در پارکینگ نزدیک درب غربی پارک کنند که فاصله بسیاری با ورودی ورزشگاه دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391