برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تقوی: اگر با دوپینگ مبارزه نشود تنه فوتبال را خواهد خورد

سه‌شنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۰ — فارس

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: اگر با موضوع دوپینگ مبارزه نشود این اتفاق شوم مانند موریانه تنه فوتبال را خواهد خورد.

مجتبی تقوی

مجتبی تقوی پس از تساوی بدون گل سایپا برابر راه‌آهن عنوان کرد: در ابتدا این روز بسیار عزیز را تبریک می‌گویم. در مورد بازی هم باید بگویم که بارندگی به کیفیت نامناسب زمین روی بازی تاثیر گذاشته بود. این موضوع باعث شده بود که هم راه‌آهن و هم تیم ما نتوانیم بازی خود را ارائه دهیم. می‌دانم که دو تیم می‌توانستند بازی زیباتری را ارائه دهند.

وی ادامه داد: بازیکنان من به هیچ عنوان بلد نیستند در زمین گل‌آلود و روی هوا بازی کنند. ما روی زمین می‌توانیم خوب بازی کنیم.

سرمربی سایپا خاطرنشان کرد: تیم برتر زمین بودیم. دو توپ را به تیرک دروازه زدیم و حتما حکمتی بوده که به گل تبدیل نشده است و نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. خدا را شکر می‌کنم که بازی خوبی ارائه دادیم.

تقوی تصریح کرد: احترام زیادی برای راه‌آهن و علی دایی که دوست صمیمی من است قائلم. آنها تیم جوان و دونده‌ای دارند. اما شرایط زمین به گونه‌ای بود که بر بازی دو تیم تاثیر گذاشته بود. فکر می‌کنم باید فکری به حال روزهای بارانی داشته باشیم و مهارت تیمی خود را افزایش دهیم. همیشه نمی‌توان روی زمین بازی کرد. به هر حال با تیم‌هایی مواجه می‌شویم که اینگونه بازی نمی‌کنند.

وی افزود: بازی فیزیکی و درگیرانه‌ای بود. راه‌آهن هم موقعیت‌هایی خلق کرد و طبیعی بود که ما باید حمله می‌کردیم تا به گل دست یابیم اما کیفیت زمین به گونه‌ای بود که کنترل کردن توپ خیلی سخت بود. در صحنه‌هایی توپ چندین متر از پای بازیکنان فاصله می‌گرفت.

تقوی یادآور شد: در خیلی از صحنه‌ها خودمان توپ‌ها را به را‌ه‌آهنی‌ها دادیم آنها از ما نگرفتند آن هم به دلیل لغزندگی هوا بود که نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد عملکرد داوری خاطرنشان کرد: به خودم قول دادم تا در مورد داوری صحبت نکنم اما اتفاقاتی می‌افتد که نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. اوت دستی را بازیکن حریف ۱۵ متر آنطرف‌تر می‌اندازد این موضوع اهمیت دارد اما داور هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهد. اجازه دهید که من در مورد داوری حرفی نزنم زیرا بی‌فایده و آب در هاون کوبیدن است.

وی ادامه داد: تصمیم داریم که تمرکز خود را روی بازی خود بگذاریم. شان و شخصیت خود را کنار زمین حفظ می‌کنم و آن را زیر سوال نمی‌برم. همه دیدند که چه اتفاقاتی افتاد. تمرکز خود را بر روی بازی‌های فشرده می‌گذاریم و می‌دانیم که باشگاه همه مسائل را پیگیری خواهد کرد. در چند هفته اخیر اتفاقاتی افتاد که داوری به ضرر ما بود اما تمرکزمان روی کار خودمان است و می‌دانیم که باشگاه پیگیری خواهد کرد.

تقوی در مورد اینکه جواد زرینچه در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود دوپینگ در لیگ یک وجود دارد خاطرنشان کرد: دقیقا با این موضوع موافق هستم متاسفانه چنین مسئله‌ای وجود دارد و من چون خودم پارسال در لیگ یک بودم بارها شکایت کتبی و اعلام کردیم هزینه‌های دوپینگ را پرداخت می‌کنیم اما هیچ کنترلی صورت نگرفت.

سرمربی سایپا تصریح کرد: اگر برخورد نکنیم این موضوع شوم مثل موریانه تن فوتبال را خواهد خورد. اگر بخواهیم دیر به خود بیاییم بدنه فوتبال پوچ و خالی خواهد شد.

وی افزود: بازیکن در لیگ یک شخصیتش شکل می‌گیرد و وقتی در این شرایط با شخصیت دروغ شکل بگیرد هنگامی که به لیگ برتر هم بیاید شخصیت کاذب خواهد داشت. بازیکن را باید در لیگ یک آماده کنیم تا بتواند در لیگ برتر مثمر ثمر باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391