برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مجتبی تقوی: دیوار صوتی در ورزشگاه شکست!

جمعه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۷ — ایسنا

سرمربی سایپا پس از بازی با پیکان به امکانات ورزشگاه پیکان شهر انتقاد کرد.

مجتبی تقوی

نشست خبری پس از بازی پیکان و سایپا در حالی برگزار شد که مسئولان ورزشگاه پیکان شهر بنر سازمان لیگ را در کنفرانس خبری تعبیه نکرده بودند و به همین دلیل مجتبی تقوی از مصاحبه در این مکان خودداری کرد.

سرمربی سایپا به محل مصاحبه بازیکنان رفت و نشست خبری در آنجا برگزار شد.

تقوی درباره بازی امروز و وضعیت امکانات ورزشگاه پیکان شهر بیان کرد: با همه احترامی که برای مجموعه پیکان قائلم، اما ورزشگاه پیکان شهر شرایط میزبانی را نداشت. کیفیت پایین زمین و نزدیکی تماشاگران به زمین باعث بروز مشکل می‌شد. زمان جنگ هم این مشکلات نبود و ما امروز با مشکلاتی از قبیل جنگ صوتی مواجه بودیم که صدای تماشاگران دیوار صوتی را می‌شکست، اما با همه این تفاسیر تیم ما بهتر از حریف بازی کرد.

وی ادامه داد: ما برای اولین بار بود که بعد از این که گل اول را خوردیم به بازی برگشتیم و پیروز شدیم. پیکان هم تیم جوان و خوبی دارد، اما همکار خوبم آقای کریمی بازی را امروز بسته بود. با این حال آرزو می‌کنم تیم خوب پیکان در آینده شرایط بهتری در جدول داشته باشد.

وی همچنین درباره وضعیت سایپا در ادامه فصل مطرح کرد: همه بازی‌ها سخت شده و یک لحظه غفلت باعث می‌شود لطمات جبران ناپذیری داشته باشیم. اما به اعتقادم کیفیت کل بازی‌ها پایین آمده و هیچ بازی‌ای کیفیت تاکتیکی ندارد. همچنین زمین هم می‌تواند تاثیرگذار باشد. به اعتقادم زمین شرایط لازم را نداشت. اگر این زمین استاندارد بود پس چرا بازی‌های قبلی پیکان در تختی برگزار می‌شد. فاصله خطوط عرضی زمین با محوطه جریمه بسیار کم است.

وی همچنین درباره حضور نیافتن در نشست خبری و انجام مصاحبه در میکسد زون توضیح داد: به مدیر رسانه ای باشگاه تاکید شده تا در مکانی که لوگوی سازمان لیگ وجود ندارد مصاحبه نکنیم، چون جریمه می‌شویم اما ما برای شما خبرنگاران احترام زیادی قائلیم، چون اگر شما نباشید، فوتبال این یک ذره اعتبارش را هم از دست می‌دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391