برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طاهری: با این شرایط دیگر منصوری در لیگ حاضر نمی‌شود. تیم صاحب ندارد!

جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۶ — فارس

بازیکن تیم فوتسال شهید منصوری قرچک گفت: اگر شرایط اینگونه ادامه پیدا کند، به احتمال زیاد بازیکنان حاضر نمی‌شوند در ادامه لیگ بازی کنند.

محمد طاهری در خصوص شرایط تیم فوتسال شهید منصوری عنوان کرد: شرایط امسال ما بسیار از سال‌های گذشته بدتر است. منصوری همیشه با مشکل روبرو بوده اما امسال دیگر واقعا گل سرسبد آن است. بازیکنان واقعا از شرایط ناراحت هستند و ادامه زندگی برای آنها دشوار است. تنها شغلی که بازیکنان دارند فوتبال است و درآمد دیگری ندارند. این مسائل روی بازیکنان فشار می‌آورد.

وی ادامه داد: مسئولان هیچ فکری برای بازیکنان نکرده‌اند تا آنها را راضی نگه دارند نمی‌خواهم این را بگویم شاید درست نباشد اما اصلا تیم ما صاحب ندارد. اصلا نمی‌دانیم مدیر عامل یا هیئت مدیره چه کسانی هستند که بخواهیم با آنها درددل کنیم. هیچ چیزی مشخص نیست نمی‌دانیم به چه امیدی تمرین کنیم. واقعا شرایط دشوار است.

بازیکن تیم فوتسال منصوری با اشاره به اینکه پیش از دیدار روز گذشته مقابل شهرداری تبریز که بازیکنان قصد نداشتند در بازی حاضر شوند، یادآور شد: مشکلات آنقدر زیاد بود که بازیکنان تصمیم گرفتند که در دیدار برابر شهرداری به میدان نروند اما من خود به عنوان یک قرچکی دوست داشتم بازیکنان بیایند. رضا لک سرمربی نیز از بازیکنان تقاضا کرد تا به خاطر مردم در این بازی حاضر شوم.

وی افزود: اگر این شرایط ادامه پیدا کند به احتمال زیاد منصوری در ادامه لیگ حاضر نخواهد شد. به نظرم این شرایط امکان پذیر نیست. فشار روی بازیکنان زیاد است. اگر بازیکنان تا کنون تمرینات خود را دنبال کردند فقط به دنبال مردم قرچک بوده است. به عشق مردم و به خاطر آنها به میدان رفته‌اند. چشم امید همه قرچکی‌ها به این تیم است. اگر این تیم نباشد شاید اتفاقات ناگواری بیفتد. انرژی که جوانان برای این تیم می‌گذارند در جاهای دیگر هزینه شود. تاکنون که شرایط درست نشده اما اگر همین شرایط ادامه داشته باشد فکر نمی‌کنم تیم به لیگ بازگردد. ما اگر در دو بازی شرکت نکنیم به یک لیگ پایین‌تر سقوط می‌کنیم. امیدوارم هر چه زودتر مسئولان به فکر شوند و شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

طاهری در پاسخ به این سؤال که از پیوستن به این تیم پشیمان شده‌است، یادآور شد: من به عشق مردم قرچک به این تیم آمده‌ام. در آن شرایط پیشنهادهای بهتری هم داشتم هم اکنون هم دارم. دو ماه پیش، ‌پیشنهاد داشتم اما فقط به عشق مردم قرچک به اینجا آمدم. شرایط ناراحت کننده است. منصوری چند سال است در لیگ زحمت می‌کشد اما واقعا خجالت می‌کشم با مردم روبرو شوم. نه به عنوان بازیکن بلکه به عنوان یک قرچکی این شرایط ناراحت کننده است. امیدوارم هر چه زودتر مسئولان برای نجات این تیم تلاش کنند. منصوری سمبل قرچک است و حتی در آسیا هم قرچک را به خاطر حضور منصوری می‌شناسند.

ملی‌پوش فوتسال در مورد کادر فنی جدید تیم ملی تصریح کرد: همیشه سعی کرده‌ام در حیطه وظایف خود صحبت کنم. اگر در زمانی که ترابیان در راس کمیته فوتسال بود صحبت‌هایی را مطرح کردم برای آشنایی با مشکلات تیم ملی ترابیان کارهای مثبت دیگری انجام داده بود اما کمبودهایی را گفتیم که فوتسال بهتر شود و از مسیر سراشیبی که طی می‌کرد، بازگردد.باید از لحاظ امکانات سخت افزاری بهتر شویم. ما حتی در آسیا هم به مشکل می‌خوریم. تیم‌های آسیایی تلاش خود را می‌کنند و فوتسال ما مظلوم واقع شده است.

وی ادامه داد: باشگاه‌های ما واقعا شرایط حرفه‌ای ندارد و هر روز افت می‌کنند و لیگ ما نسبت به ۲-۳سال گذشته افت کرده است در آن زمان شرایط بهتری داشتیم.اگر بخواهیم تیم ملی قوی‌ای داشته باشیم باید باشگاه‌های قوی داشته باشیم.

طاهری در مورد خسوس یادآور شد: افتخاری تجربه زیادی در مدیریت دارد و صلاح دیده از خسوس استفاده کند. رضا لک هم که به عنوان مربی در تیم فعالیت دارد، در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی کرده و بازیکنان با او ارتباط راحتی دارند. حیدریان هم که شناسنامه فوتسال ایران است، یکی از افتخارات من این است که با او هم بازی بودم. این افراد خاک فوتسال را خوردند و حضورشان در تیم مفید است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391