برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: امکانات بلیت‌فروشی الکترونیکی درگمرک مانده‌اند، کی‌روش در مواردی کوتاه آمده است

شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۴ — ایسنا

سرپرست سازمان لیگ از دستگیری دو گروه از افراد در داربی دیروز خبر داد و گفت: عوامل پرتاب ترقه و بلیت‌فروشان غیرمجاز دستگیر شدند.

مهدی تاج

مهدی تاج، با بیان اینکه داربی ۷۶ یکی از پرشورترین و در عین حال کم حاشیه‌ترین داربی‌های چند سال گذشته بود، اظهار کرد: ما تلاش زیادی کردیم و هرچند برگزاری داربی بدون مشکل نبود اما آنها را به حداقل رساندیم و شاهد حاشیه‌های خاصی نبودیم. تنها در دو مورد دستگیری‌هایی داشتیم که یکی مربوط به پرتاب ترقه و دیگری بخش بلیت‌فروشی بود.

وی افزود: خوشبختانه عوامل پرتاب ترقه دستگیر شدند و امیدواریم برخوردهای لازم صورت گیرد تا آنها متقاعد شوند دیگر چنین کاری نکنند چون چنین حرکات ناشایستی دیگر منسوخ شده و آبروی سیستم و فوتبال ما را هم می‌برد.

تاج درباره مشکلاتی که در بخش بلیت‌فروشی اتفاق افتاده بود نیز به ایسنا گفت: گنجایش ورزشگاه آزادی که ۱۰۰ هزار نفر نیست و پیش‌تر از سوی مسوولان این استادیوم عنوان شده بود که ۸۴۴۱۲ نفر گنجایش دارد. بر همین اساس ما ۷۷ هزار بلیت چاپ کرده بودیم که تعداد ۷۰ هزار قطعه آن از صبح در گیشه‌های استادیوم فروخته و تا ظهر هم تمام شد. تعداد ۷ هزار بلیت را هم به عوامل دو تیم، فدراسیون، مجموعه و نهادهای نظارتی دادیم. حدود شش، هفت هزار نفر هم بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند اما نکته اینجا بود که برخی از کسانی که اوایل صبح بلیت خریده بودند، همان موقع وارد استادیوم نشده و رفته بودند که بعدازظهر بیایند. بلیتها ظهر تمام شد و استادیوم هم تقریبا پر بود و عده‌ای پشت درها بودند؛ همان موقع جلسه داخلی تشکیل دادیم و آنهایی که پشت درها بلیت به دست بودند را فرستادیم طبقه بالا و تا جایی که فضا اجازه می‌داد به احترام مردم آنها را به داخل استادیوم فرستادیم که نهایتا تمام سکوها پر شد.

وی با بیان اینکه مشکل بلیت فروشی به ویژه در داربی با وضع فعلی حل نمی‌شود، تصریح کرد: این مشکل هیچ وقت حل نمی‌شود مگر اینکه کار به صورت الکترونیکی انجام شود. مسوولان استادیوم می‌توانند در این‌باره توضیح دهند هرچند شنیده‌ام دستگاه‌های مربوط به این فرآیند را تهیه کرده اما در گمرک مانده است. گروهی دیگر از دستگیرشدگان داربی دیروز بلیت فروش‌های غیرمجازی بودند که پس از تهیه بلیت از باجه‌ها به دنبال راه انداختن بازار سیاه بودند.

سرپرست سازمان لیگ که قرار است تا ۱۲ بهمن با همکاری کادر فنی تیم ملی برنامه مدونی برای مسابقات باشگاهی و اردوهای تیم ملی تهیه کند، به ایسنا گفت: خوشبختانه کی‌روش در مواردی کوتاه آمده است و هر دو طرف تلاش می‌کنند تا برنامه هماهنگ و خوبی تنظیم شود. بعد از جلسه‌ای که با کی‌روش داشتیم، علی کاظمی دبیر سازمان لیگ و امید نمازی از طرف کادر فنی نشست دیگری داشتند و برنامه‌هایشان خیلی به هم نزدیک شده است. خیلی امیدوارم که تا پایان مهلت فوق این برنامه آماده و نهایی شود. بنده این هفته جلسه‌ای با کی روش نخواهم داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391