برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: مردم به ورزشگاه نیایند

جمعه، ۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — ایسنا

سرپرست سازمان لیگ می‌گوید، گنجایش ورزشگاه آزادی در حال تکمیل شدن است. مهدی تاج از مردم خواست برای تماشای داربی به ورزشگاه آزادی نروند.

مهدی تاج

مهدی تاج درباره وضعیت تماشاگران و نظم استادیوم گفت: نظم تماشاگران نسبت به بازی قبلی بسیار بهتر است و همه چیز سر جای خودش است. از سویی تماشاگران زیادی به استادیوم آمده‌اند و به نظر می‌رسد با توجه به جمعیتی که در حال حاضر در کنار استادیوم و یا در آستانه ورود به استادیوم هستند، گنجایش ورزشگاه پر است و در حال اطلاع‌رسانی هستیم تا به مردم اطلاع دهیم که استادیوم ظرفیتش پر شده و از آمدن به استادیوم خودداری کنند. همچنین از رسانه ملی هم می‌خواهم تا هرچه سریع‌تر این اطلاع‌رسانی را انجام دهد، تا شرمنده مردم نشویم.

او در ادامه درباره بازی گفت: فکر می‌کنم بازی خوب و زیبایی را تماشا کنیم چرا که نتایج بازی‌های دو تیم در این اواخر خوب بوده است.

تاج در ادامه با ابراز خرسندی از وضعیت ورزشگاه آزادی گفت: برای اولین بار است که می‌بینم در حالی که ساعات زیادی تا آغاز بازی مانده است، چیزی بیشتر از ۷۰ هزار تماشاگر در استادیوم حاضر هستند و همه امکانات برای یک بازی خوب آماده است. تا آنجا که می‌دانم، کم و کسری‌ در ورزشگاه وجود ندارد و مطمئنا اگر کمبودی در میان باشد، به سرعت آن را برطرف خواهیم کرد.

سرپرست سازمان لیگ در پایان با ابراز امیدواری از برگزاری یک بازی زیبا گفت: از هر دو تیم می‌خواهم کاری را که مطمئنم به هیچ وجه سخت نیست، انجام دهند و آن کار را "ارائه یک بازی جوانمردانه" می‌دانم؛ چرا که حتی در پشت بلیت‌های بازی هم از تماشاگران خواسته‌ایم تا احترام دو تیم حفظ شود.

در حال حاضر نزدیک به ۹۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حاضر هستند و ظرفیت این ورزشگاه قدیمی تکمیل شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391