برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاخیر ۳۰ دقیقه‌ای قلعه‌نویی در تمرین عصر دوشنبه استقلال

دوشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۵ — ایسنا

مهدی فنونی‌زاده و سیروس دین‌محمدی در تمرین عصر دوشنبه استقلال حضور داشتند. بازیکنان اصلی غایب این نوبت تمرینی آبی‌ها بودند.

تیم استقلال

تمرین عصر دوشنبه آبی‌ها از ساعت ۱۵:۲۵ با حضور مجید صالح، کریم بوستانی و ستار همدانی آغاز شد. بازیکنان اصلی استقلال در تمرین عصر غایب بودند. گفته می‌شود دلیل غیبت آنها وزنه‌زنی صبح ‌در مجموعه انقلاب بوده است.

مهدی رحمتی از ابتدای تمرین با حمید بابازاده به کار اختصاصی مشغول بود و در ابتدای تمرین از سوی چند هوادار مورد تشویق قرار گرفت. سایر بازیکنان حاضر در تمرین بعد از نرمش به مدت ۳۰ به بازی آقاوسط مشغول شدند. پس از آن بازیکنان به فوتبال پرداختند.

امیر قلعه‌نویی ۳۰ دقیقه بعد از شروع تمرین در محل تمرین حاضر شد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت. هواداران استقلال در شعارهایشان از او می‌خواستند تا پرسپولیس را شکست دهد. شاهرخ بیانی و منصور پورحیدری نیز ۴۰ دقیقه پس از شروع تمرین در محل تمرین حاضر شدند.

مهدی فنونی‌زاده و سیروس دین‌محمدی در تمرین امروز استقلال حضور داشتند. گفت می‌شود علی فتح‌الله‌زاده که به دلیل ناراحتی قلبی در بیمارستان آتیه بستری بود، امروز از این بیمارستان مرخص شد.

حدود ۱۰۰ تماشاگر از تمرین امروز استقلال دیدن کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391