برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تامینی:امیدوارم احمدزاده برگردد، فوتبال بدی هایش را به ملوان نشان می دهد

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۱ — گل

هواداران ما تا دقیقه ۹۰ از تیم محبوب شان حمایت کردند و با اینکه در ثانیه های پایانی گل خوردیم باز هم تشویق مان کردند که این از اتفاقات نادر فوتبال است

هادی تامینی و تیم ملوان

هادی تامینی که از مساوی دقیقه ۹۳ با فولاد حسابی ناراحت و شاکی است می گوید تمام بدشانسی های فوتبال در نیم فصل دوم سراغ ملوان آمده.
تامینی می گوید:چه بگویم؟ تیم مان عالی بازی کرد اما ۵ ثانیه مانده بود بازی تمام شود که گل خوردیم.واقعا حق مان نبود اینطور شود و باید می بردیم اما فوتبال است دیگر و کاری نمی شود کرد.
وی ادامه می دهد:ما موقعیت گل زیاد داشتیم اما توپ هایمان داخل دروازه نرفت.نمی دانم چرا در نیم فصل دوم اینطوری شده ایم .بدشانسی هایمان از بازی با گهر شروع شد و انگار نمی خواهد تمام شود.فعلا فوتبال تمام مشکلات و بدی هایش را دارد به ما نشان می دهد.متاسفانه در آن لحظه آخر بازیکن فولاد در حالی که پشت به دروازه بود توپ را به جایی زد که که هیچکس نمی توانست کاری کند.
تامینی دوست ندارد درباره داور و مشکلات آن در این مسابقه صحبت کند:صحبت درباره داوری فایده ای ندارد .اینکه الان من بگویم داوری مشکل داشت یا نه فایده ای ندارد چون بازی تمام شده .حرف زدن از داوری هم دیگر تکراری شده.ملوان هم مثل همه تیم‌ها از مشکلات داوری ضرر کرده است.
مدافع میانی ملوان در خصوص استعفای احمدزاده از سرمربیگری ملو.ان می گوید:آخر احمدزاده چه کار کند؟ما خوب بازی می کنیم اما فشار زیادی روی ایشان است .البته همه چیز در آینده درست خواهد شد و به امید خدا آقای احمدزاده هم به تیم برمی گردد.
تامینی که فعلا قصد ندارد در خصوص مشکلات مالی ملوان صحبت کند با تشکر از هواداران تیمش می گوید:هواداران ما تا دقیقه ۹۰ از تیم محبوب شان حمایت کردند و با اینکه در ثانیه های پایانی گل خوردیم باز هم تشویق مان کردند که این از اتفاقات نادر فوتبال است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391