برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش بازی تراکتورسازی– ملوان؛نبرد دوست داشتنی ها

پنجشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۳ — گل

نکته ای که تراکتور را در این فصل و تا کنون از دیگر تیم‌ها متمایز می‌کند بدون باخت بودن این تیم در بازی‌ها خانگی است و این نتجه گیری کار را برای هر تیمی مشکل می کند.

تیم ملوان و تیم تراکتورسازی تبریز

تراکتورسازی تبریز – ملوان بندر انزلی

ورزشگاه یادگار امام تبریز

جمعه ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۰

دیدار حساس تراکتور سازی و ملوان تنها مسابقه هفته ۲۵ لیگ برتر است که می تواند تغییراتی را در صدر جدول به وجود آورد. اگر از تبریزی‌ها سئوال کنی متوجه می شوی که برای همه آنها برد در این بازی به جهت بازگشت به شرایط رویای گذشته و قطع نوار تساوی‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

تراکتور:تساوی را ببر

در چند هفته اخیر تمام شرایط برای رو نمایی از صدر نشین جدید لیگ برتر آماده بود اما این خود تراکتوری‌ها بودند که به بختشان پشت پا زدند و دو دستی صدر را به رقیب واگذار کردند تا نتوانند از فرصت به دست آمده کمال استفاده را کنند. کسب دو تساوی آن هم در دو بازی پیاپی نمی تواند نتیجه خوبی برای تیمی باشد که سودای قهرمانی را در سر می پروراند.

نکته ای که تراکتور را در این فصل و تا کنون از دیگر تیم‌ها متمایز می‌کند بدون باخت بودن این تیم در بازی‌ها خانگی است و این نتجه گیری کار را برای هر تیمی مشکل می کند. تراکتور از ۵ بازی اخیر در داخل خانه فقط توانسته در ۲ بازی به پیروزی برسد و در ۳ بازی دیگر تن به تساوی آن هم در برابر دیدگان تماشاگران خودی داده که انتظار برد را از این تیم دارند. هرچند در ۶ بازی اخیرشان در لیگ توانسته اند در ۴ بازی پیروز شوند.

آنها برای پاره کردن نوار تساوی‌ها نیاز مبرم به برد در برابر ملوان دارند. یکی از گله هایی که در چند روز اخیر تراکتوری‌ها از لیست دعوتی کیروش داشتند عدم دعوت از چند بازیکن این تیم برای اردوی تیم ملی بود اما شاید این عدم دعوت بیش از هر چیز به نفع تراکتور آن هم در حال حاضر باشد که در فاصله یک روز مانده به بازی در برابر ملوان بازیکنانی خسته را از تیم ملی تحویل نمی گیرد و تا خستگی بازیکنان دلیلی بر عدم نتیجه گیری تراکتورشود.

ملوان: خوش روحیه ها

پس از برد روحیه بخش ملوان برابر داماش آنها به بازی‌ها آینده فکر می کنند و با روحیه مناسب می توانند در برابر حریفان ظاهر شوند. نتیجه گیری نا مطلوب ملوان از ابتدای نیم فصل دو تا پیش از بازی با داماش این تیم را به حاشیه برده بود اما برد در دربی باعث شده تا این تیم دوباره احیا شود و به فکر سه بازی در برابر سه تیم بالا نشین باشد.

ملوان از ۸ بازی اخیرش ۶ امتیاز کسب کرده و این از دست دادن امتیازات باعث شده تا آنها که در ابتدای فصل رویای آسیای شدن را داشتند کم کم این آرزو را به فراموشی بسپارند و کم کم با نزدیک شدن به روزها پایانی لیگ در فکر به دست آوردن یک رتبه خوب در نیمه بالایی جدول باشند و هرچند هنوز برای آنها رسیدن به سهمیه آسیایی دور از دسترس نیست اما برای به دست آوردنش باید بسیار تلاش کنند. ممی احمدزاده در چند بازی اخیر در خارج از خانه سعی کرده است که بیشتر به بازیکنان جوان این تیم میدان بدهد و با توجه به شرکت چندین بازیکن ملوان در اردوی تیم ملی بازی دادن به جوانان در بازی حساس در مقابل تراکتورسازی دور از دسترس نیست.

بازی دادن به جوانانی همچون عزت اللهی و ثاقبی و سهیل رحمانی فقط از یک مربی آن هم همچون احمدزاده بر می آید. با آمدن عزت اللهی بیشتر حملات ملوان با انتقال پژمان نوری به جناح چپ بیشتر در سمت چپ متمرکز شده است. ملوان با رسیدن به یک آرامش نسبی می تواند بازی‌ها را دیگر بدون استرس امتیاز دنبال کند. از ابتای نیم فصل ملوان در ۳ بازی خارج از خانه فقط یک تساوی را کسب کرده در حالی که آنها در نیم فصل اول یکی از بهترین تیم هایی بودند که در خارج از خانه نتایج مناسبی را کسب می کردند. همانگونه که پس از باخت در مقابل پرسپولیس ملوانان چندین هفته در شوک باخت بودند برد در دربی گیلان می تواند برای آنها روحیه مضاعفی برای خلق شگفتی‌ها باشد.

داوری و پیش بینی

این دیدار را محمدرضا اکبریان به همراه محسن فریمانی و مهدی الوندی قضاوت خواهند نمود و در این دیدار جمشید دانش مهر به عنوان داور چهارم آنها را همراهی خواهد نمود.

پیش بینی این دیدار هر چه باشد با توجه به نتایج تراکتوری‌ها در خانه برای آنها نمی تواند باخت باشد اما ملوان روحیه دار این روزها بسیار خطرناک است و می تواند بسیاری از شگفتی‌ها را رقم بزند. برد در این بازی برای تراکتوری‌ها در حکم پیش در آمدی برای بازی با الجزیره و خط نشان کشیدن برای حریف های آسیای پیش از رویارویی با آنها است. تراکتور می تواند برنده بازی باشد اگر از موقعیت‌ها استفاده کند و اجازه خود نمایی به بازیکنان جوان ملوان را ندهد در غیر اینصورت باید منتظر اتفاقات دیگری که خواسته ملوانان است در بازی باشیم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391