برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش‌بازی تراکتورسازی- ذوب‌آهن؛ صدرنشینی با کمک پرسپولیس؟

چهارشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۸ — گل

دیدار دو تیم تراکتور سازی وذوب آهن اصفهان از هفته بیست وسوم رقابت های لیگ برتر روز پنجشنبه ۵ بهمن ماه ۹۱ در ورزشگاه یادگار امام تبریز راس ساعت ۱۵/۳۰ برگزار خواهد شد .

تیم تراکتورسازی تبریز

شرایط روحی وروانی میزبان و میهمان

دو تیم در شرایطی در مقابل هم صف آرای خواهند کرد که شرایط از نظر روحی وروانی برای هر دو تیم نمودار مثبت را نشان می دهد ، تراکتور سازی میزبان بعد شروع نیم فصل دوم روند بسیار خوبی را از خود نشان داده واز مجموع ۵ بازی خود توانسته ۱۳ امتیاز را به حساب خود واریز کند ، تیمی که بدون استرس خاص به روند رو به رشد خود ادامه می دهد که این موجب شده تااز نظر آمادگی ذهنی وروانی چیزی در داخل مستطیل سبز کم نداشته باشد .

در سوی دیگر سبز پوشان اصفهانی بر خلاف جایگاه خود در جدول رده بندی فوتبال متفاوتی را نسبت به نیم فصل اول ارائه می‌کند ، ذوبی‌ها هر چند در یک جدال نفس گیر وماراتن گونه ۴ بر ۳ مغلوب دربی دیار نصف جهان نام گرفتند امادور برگشت را با دو برد و دو تساوی در مقابل استقلال در اصفهان وصبا در قم تجربه کردند ، تا از نظر روحی وروانی بر بحران نیم فصل اول فائق آیند وبرای روز های بهترآینده امید وارانه لیگ را ادامه دهند .

شرایط فنی دو تیم

سرخپوشان تبریزی در هفته های گذشته نشان دادند که از نظر استفاده از فرصت های بدست آمده در طول بازی نمره قابل قبولی را داشته اند آنها توانسته اند ازنظرگلزنی در ۵ هفته دور برگشت امار متفاوتی را بر جا بگذارند وبا ۱۰ گل زده میانگین ۲ گل برای هر بازی را به ثبت برسانند ، خط میانی این تیم علاوه بر راه اندازی خط آتش این تیم برای اداره بازی وکمک به دفاع نیز عملکرد خوبی را از خود بجا گذاشته اند ، دو دفاع مرکزی با تجربه این تیم وعملکرد ثابتی در درون دروازه موجب شده که در ۵ بازی دور برگشت تنها ۳ بار دروازه این تیم گشوده شود .

شاگردان فرهاد کاظمی در ۵ هفته گذشته دو بازی را با دو مدعی استقلال وسپاهان انجام ونشان داده اند که همچون گذشته خود در قواره تیم های مدعی هستند ، ساختار خط دفاعی این تیم بر خلاف نیم فصل اول از عملکرد بهتری برخوردار شده وحضور در کاسپارف در درون دروازه توانسته نگرانی های فرهاد کاظمی را کاهش دهد ،آنها در کل نیم فصل اول ۳۳ بار دروازه شان روی پاشنه حریفان چرخیده و از نظر گلزنی نیز تنها ۱۵ گل به ثمر رسانده بودند ، اما با تلاش های متفاوت بازیکنان نیم فصل دوم امار‌ها تائیدی بر روند رو به رشد این تیم دارد ،خط میانی ذوب آهن با حرکت روان قاسم حدادی ورجب زاده و ... موجب شده در۵ هفته ابتدایی دور برگشت خط حمله این تیم ۵ گل را وارد دروازه حریفان کند و از نظر دفاعی نیز ۴ بار دروازه شان باز شود که در مقایسه با امار نیم فصل اول وضعیت خیلی متفاوتی را نشان می دهد .

پیش بینی نتیجه بازی

تراکتور سازی با انگیزه رسیدن به صدر واستفاده از موقعیت میزبانی فقط به ۳ امتیاز این بازی فکر می‌کند وذوبی‌ها برای دفاع از نام واعتبار این تیم ونشان دادن توانای های خود که چیزی کم از میزبان ندارند ، وارد این کار وزار خواهند شد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391