برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویسی: شاید من بودم صبا در ۹۰ دقیقه می باخت!

دوشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۵ — گل

عبداله ویسی این روزها دوران استراحت خود را سپری می کند. هر چند پیشنهادهایی به او شده اما فعلا هیچ یک از آنها را قبولل نکرده.

عبدالله ویسی

ویسی درباره باخت صبا به الشباب می گوید:« بازی را دیدم و به نظرم صبا خیلی خوب بازی کرد. می توانستند بازی زا در دقایق قانونی به سود خود تمام کنند اما کمی بدشانس بودند و چند توپ صددرصد انها گل نشد. اواخر بازی هم الشبابی‌ها حرفه ای گری کردند و گل زدند. اگر صبا کمی بازی را کنترل می کرد می توانست از این بازی دست پر خارج شود. من از این باخت ناراحتم چرا که دوست داشتم صبا در آسیا باشد و در لیگ قهرمانان بازی کند. »
از ویسی پرسیدیم دوست داشتی در این بازی جای مرفاوی می نشستی که او گفت:« من صبا را دوست دارم و مردم قم هم خیلی خوب با من تا کردند اما خدا شاهد است که نه. اصلا به این فکر نمی کردم که در این بازی جای صمد باشم. فقط دوست داشتم که صبا ببرد. تمام ذهنم این بود که صبا برنده شود و در بازیهای آسیایی بماند. در خانه بودم و واقعا حرص خوردم. تا جایی که همسرم گفت تو باید استراحت کنی ، چرا حرص و جوش می خوری؟»
اگر ویسی جای صمد بود چه نتیجه ای کسب می کرد. او می گوید:« صمد بد کار نکرد و فقط آن ۵ دقیقه تمرکز تیم به هم خورد. شاید اگر من بودم تیم در ۹۰ دقیقه به الشباب می باخت» ویسی درباره شایعه حضورش در صبا به جای مرفاوی می گوید:« درست نیست دنبال صندلی صمد مرفاوی باشم. من همین الان از ۴ تیم پیشنهاد دارم اما به آنها فکر نمی کنم. صمد تیم خوبی ساخته و این تیم در دور برگشت نباخته. اگر من بیایم و به صبا فکر کنم کار درستی نیست. صبا را تیم خودم می دانم و با مسئولان این تیم هم رابطه خوبی دارم اما صحیح نیست که دنبال جانشینی مرفاوی باشم»
گفته می شود ویسی در مذاکره با مسئولان فدراسیون پول زیادی را بریا حضور روی نیمکت تیم جوانان در خواست کرده و به همین خاطر مربیگری او در تیم جوانان منتفی شده. ویسی با تکذیب این موضوع می گوید:« من هیچ مبلغی به تیم جوانان نگفتم و صحبت رسمی هم در این مورد انجام نشده. به من گفتند جزو گزینه‌ها هستی اما حرفی در این باره نزدیم. ضمن اینکه قیمت آدم‌ها مشخص است. به فرض امیر قلعه نویی یک قیمتی دارد و من هم یک قیمتی. شاید امیر قلعه نویی با یک میلیارد در استقلال مربیگری کند اما من با ۵۰۰ میلیون. افتخار می کنم از اینکه گزینه تیم ملی هستم اما باید امکانات مهیا باشد تا به این تیم بروم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391