برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: تا قبل از پنالتی خوب بازی کردیم، بضاعتمان همین است!

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۵ — ایپنا

سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز گفت: حرفی برای گفتن ندارم، جز این که امروز بهترین روز استقلال و بدترین روز فجر بود.

محمود یاوری

محمود یاوری پس از باخت ۵ بر صفر فجر شهید سپاسی مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت: اگر به میان شما آمدم به احترام خبرنگاران بود، وگرنه حوصله مصاحبه نداشتم.
وی افزود: در مقایسه استقلال و فجر باید بپذیریم که این دو تیم با هم فاصله دارند. ما بضاعتمان همین است! حتی در مقایسه نفر به نفر هم به این واقعیت پی می بریم که بازیکنان استقلال موقعیت ۳۵ – ۴۰ درصدی را گل می‌کنند و بازیکنان ما موقعیت ۹۰ درصدی را نمی‌توانند گل کنند.
سرمربی فجر شهید سپاسی ادامه داد: ما تا قبل از پنالتی فوتبال را خوب بازی کردیم. بازیکنان تمام آنچه را که گفته شده بود در زمین پیاده کردند و حتی می‌دانم که آقای قلعه‌نویی هم این را باور دارد و به حتم عنوان می‌کند که فجر سپاسی شیراز تا قبل از پنالتی خوب بازی کرد. این ذات یک تیم جوان است که با شور و هیجان و با تمام توان بازی می‌کند، اما اگر یک گل را از دست داد و یک پنالتی هم خورد، شیرازه کارش از هم می پاشد.
یاوری تصریح کرد: نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما تلاش می‌کنیم باز هم اگر ایرادی وجود دارد، رفع کنیم، اگر چه تمام تلاش ما این بود که بازیکنان روحیه خود را بعد از دریافت گل از دست ندهند.
سرمربی فجر شهید سپاسی با تاکید بر این که زمین مسابقه خوب بود و شرایط مناسبی داشت، خاطر نشان کرد: در بازیهای بعدی از شرایط میزبانی استفاده خواهیم کرد و با توجه به شرایط محل بازی را انتخاب کنیم.
یاوری در پاسخ به این سوال که چرا بیش از ۷۵ درصد جایگاه در اختیار هواداران استقلال قرار گرفت؟ گفت: من در این امر دخالتی ندارم اما می‌دانم که سپاهان در مقابل استقلال حتی یک هوادار هم از تیم حریف به ورزشگاه راه نداد، به این عنوان که می‌خواهد امنیت بازی را برقرار کند،‌ امروز هم درآمد فروش بلیت برای اداره ورزش و جوانان فوتبال فارس اهمیت داشته، ظاهرا فجر مهم نبوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391