برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایمون زاید : با همه تمرکز برای مظلومی کار می کنم

سه‌شنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۷ — گل

اکبر میثاقیان در این روزها بی وقفه نام ایمون را تکرار کرده است.

ایمون زاید

ازیکنی که در نهایت برای ادامه فوتبال در ایران با مربی ای کار می‌کند که دوری اش از تیم محبوب را از چشم او می بیند که در یک شب استثتایی همه چیز را عوض کرد.
با ایمون زاید ، درباره آلومینیوم ، تیم جدیدش حرف زدیم.
تیم جدید با مربی جدید... آلومینیوم؟
به هر صورت با پرسپولیس به مشکل خوردم و قرارداد خودم رو فسخ کردم . نمی خواستم نیم فصل در ایران بازی کنم اما چون موقعیت خوبی پیش اومد و شرایط خوبی هم تیم آلومینیوم داشت به این تیم اومدم.
پرویز مظلومی؟
اون بازی تاریخی رو به یاد میارم اما تمرکز خودم رو به روی تمرین و باشگاه آلومینیوم گذاشتم و کاری به این کارها ندارم و به فکر موفقیت تیم هستم به هر حال مدیران تیم تصمیم گرفتند که مربی عوض کنند و من هم به عنوان بازیکن کار خودم رو انجام میدم.
هواداران؟
با من ارتباط خیلی خوبی دارند و استقبال خیلی خوبی هم از من کردند و خوشحال هستم که در خدمت آنها هستم.
سالگرد هت تریک؟
اون بازی رو به خاطر دارم اما اونها دیگه خاطره شده و من اومدم که اینجا موفق باشم و به تیمم کمک کنم . شنیدم در تهران و خیلی جاها برای آن بازی سالگرد گرفته اند .هواداران همه جا به من ابراز لطف می کنند و از همه شان ممنونم..
تو لیگ می مونید؟
بله ما همه هدفمون این هست که تو لیگ بمونیم و با تمام وجود تلاش می کنیم من هم سعی میکنم که گل بزنم و همه با هم این تیم رو به جایگاه واقعی خودش برسونیم.
آینده؟
فعلا که تصمیمی نگرفتم و تمرکز خودم رو به روی گلزنی برای آلمینیوم گذاشتم . امیدوارم با این تیم به جایگاه مناسبی دست پیدا کنیم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391