برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن: جای هیچ گونه اشتباهی نداریم

پنجشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۲۰ — ایسنا

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ما در ۱۰ بازی باقیمانده حداقل باید ۵ تا ۶ بازی را ببریم و دیگر جای هیچگونه اشتباهی نیست.

تیم ذوب آهن

محسن کرباسچی، اظهارکرد: ما باید خیلی بهتر از گذشته کار کنیم و در ۱۰ بازی باقیمانده حداقل باید ۵ تا ۶ بازی را ببریم که این امر در صورتی محقق می‌شود که تمام بچه‌ها و کادر فنی تلاش مضاعف کنند که تیم نتیجه بگیرد تا از این وضعیت در بیایم.

وی افزود: به هر حال ما باید با تیم‌هایی همچون سایپا، آلومینیوم و داماش رقابت کنیم و از این تیم‌ها جلو بزنیم. باید مبارزه کنیم و هر طوری که شده است باید با بازی‌های عالی بالاتر بیاییم و مراقب بازی‌های باقیمانده باشیم.

کرباسچی تصریح‌کرد: از بازیکنان توقع داریم در داخل زمین بسیار بهتر کار کنند چرا که در تیم بزرگی مثل ذوب‌آهن بازی می‌کنند که نایب قهرمان آسیا بوده است و در یک کلام برای موفقیت ذوب‌آهن تلاش و ایثار همگانی نیاز است. مردم اصفهان از بازیکنان توقع دارند بهتر کار کنند و بچه‌های ما هم به طور حتم با غیرت بازی می‌کنند.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهارکرد: بازکنان ما نشان داده‌اند که در مقابل تیم‌های خوب بهتر بازی می‌کنند و من امیدوارم در خوزستان در مقابل فولاد با دست پر برگردیم. خوشبختانه برای این بازی محروم و مصدومی نداریم.
تیم فوتبال ذوب‌آهن روز جمعه در خوزستان به مصاف تیم فولاد می‌رود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391