برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقی و احمدپوری نیز از ذوب‌آهن شکایت کردند !

یکشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۰ — گل

محمدباقر صادقی، دروازه‌بان فصل گذشته ذوب‌آهن و محمد احمدپوری، دیگر بازیکن سابق این تیم اصفهانی به دلیل طلب خود از باشگاه ذوب‌آهن شکایت کردند.

بحران‌های مالی فصل گذشته‌ی باشگاه ذوب‌آهن همچنان ادامه خواهد داشت و مسئولان این تیم باید از این پس پاسخ‌گوی شکایت بازیکنانی باشند که طلب خود را از باشگاه دریافت نکرده‌اند.
محمدباقر صادقی درواز‌ه‌بان فصل گذشته‌ی تیم فوتبال ذوب‌آهن به همراه محمد احمدپوری، مهاجم فصل گذشته‌ی این تیم، دو شاکی جدیدی هستند که مدعی وصول طلب خود از این باشگاه بحران‌زده‌ی اصفهانی شده‌اند. صادقی و احمدپوری به ترتیب ۱۶۶ و ۱۳۰ میلیون‌ تومان از ذوبی‌ها طلب دارند.
بدین ترتیب نام صادقی و احمدپوری را باید در کنار منصور ابراهیم‌زاده، شهاب گردان و محمد قاضی، به عنوان شاکیان باشگاه ذوب‌آهن قرار داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391