برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: یک کیلو چک برگشتی داریم

یکشنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۰ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه داماش با ابراز تاسف از وضعیت مالی باشگاهش گفت، خصوصی‌سازی باشگاه‌ها با وضعیت موجود چندان مناسب نیست.

امیر عابدینی

امیر عابدینی درباره وضعیت باشگاه داماش اظهار کرد: متاسفانه به خاطر شرایط بد مالی با روزمرگی روبه‌رو هستیم و این بدترین شرایط برای مدیریت است. برنامه و بودجه باشگاه باید تعریف شده باشد. باشگاه ما هر سال دستخوش حوادثی از باب مسایل مالی می‌شود.

وی درباره سرنوشت کادر فنی تیمش هم گفت: درخشان و مرغوب دیگر در تیم نیستند و افشین ناظمی به همراه دارکو تیم را تا پایان فصل هدایت می‌کنند. البته من می‌خواستم دارکو هم برود ولی چون مسایل مالیاتی هنوز حل نشده بود، تصمیم گرفتیم، بماند.

عابدینی برنامه‌هایش را برای فصل بعد این گونه توضیح داد: برای فصل بعد باید شرایط باشگاه را ببینیم و این که آیا مالک محترم می‌تواند به تعهدات خود عمل کند یا نه! اگر نتواند باید براساس سیاست‌های مالک بعدی یا مقام‌های قضایی تصمیم بگیریم اما اگر بماند که تمایل ما هم بر این است که بماند، با خودش مشورت می‌کنیم. برنامه و بودجه مورد نظرمان را ارائه می‌کنیم و مالک باید آن را مصوب کند.

مدیرعامل داماش در ادامه درباره ماندن یا نماندن خودش در راس هرم مدیریت این باشگاه گفت: خودم به هیچ عنوان دوست ندارم با این شرایط و فشارها بمانم. از این نگران هستم که کسانی که ابتدای فصل می‌آیند و قول می‌دهند که هزینه کنند، با همان اشتیاق اول فصل تا روز آخر نیایند.

وی افزود: این افراد با یک باخت به هم می‌ریزند و با یک برد آنقدر خوشحال می‌شوند که به رختکن تیم می‌روند و قول پاداش می‌دهند اما مسایل مالی اجازه نمی‌دهد به حرف‌شان عمل کنند و در نهایت پیشمان می‌شوند! این چیزها روان آدم را آزار می‌دهد. اگر قرار باشد که باشگاه‌های ما این گونه خصوصی شوند، نشوند بهتر است.

عابدینی همچنین گفت: اکنون فکر می‌کنم حدود یک کیلو چک برگشتی دست بازیکنان و اعضای تیم هست! وقتی یک باشگاه برای رزرو هتل در یک شهرستان مجبور شود که پول قرض بگیرد، دیگر آخر کار است. آن وقت در این شرایط برخی در باغ سبز نشان می‌دهند و خودشان را به مالکیت می‌چسبانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391