برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: قویدل نمی‌تواند برکنارم کند

شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۳ — ایسنا

امیر عابدینی، در حالی که همچون نمی‌توانست وارد شرکت صدرا شود، توضیحاتی را درباره بدهی‌های مالکان داماش ارائه کرد.

امیر عابدینی

امیر عابدینی که صبح امروز نتوانست وارد دفترش شود، در جمع خبرنگاران، بیان کرد: مالک باشگاه نباید دینی به مردم و باشگاه داشته باشد و باید همه چک‌ها را پرداخت کند. او الان هم هزینه‌ها را نمی‌دهد و می‌توانم تشخیص دهم که آخر سال چه وضعی به وجود خواهد آمد. من الان پشت در دفترم مانده‌ام و فردا هم تیمم بازی دارد. البته گفته‌ام دفترش را فعال کنند، اما این نوع رفتار بچگانه است. بعضی وقت‌ها یک آدم ۳۰ ساله به اندازه یک بچه سه ساله هم شعور ندارد. الان بهرام مدیرعامل صدرا است، ولی شهرام طرف حساب مردم است!

مدیرعامل داماش ادامه داد: به خودم اعلام می‌کنم که اگر تا دوشنبه بدهی‌ها پرداخت شد، سه‌شنبه استعفا دهم. مطمئن باشید که قویدل نمی‌تواند مرا برکنار کند، چون مالک نیست. وقتی مالک می‌شود که کل پول را پرداخت کند. الان مسئول مالی و حسابرسی شرکت این جا ایستاده‌اند. از آنها بپرسید. قویدل پولی ندارد. پولی به ما نداده است. او تنها ۹۰۰ میلیون برای خرید تیم داده و مقداری هم به کشتی پرداخت کرده است. او در مجموع سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به ما داده که از آن دو میلیارد را به بازیکنان پرداخت ‌کرده‌ایم و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه آن بوده و مابقی هم صرف زمین، سفر و غیره شده است، همه اسناد گویاست. او در عرض یک ماه ۴۰ بار دروغ گفته است! جلوی بازیکنان گفت که سی بهمن دو میلیارد می‌دهم.

عابدینی همچنین با اشاره به این که تا دیروز صبر کرده و هیچ حرفی نزده بود، گفت: من امروز آمدم و این مردم را دیدم که جلوی در شرکت پول‌شان را می‌خواهند. آنها فکر می‌کردند که من مالکم و پول‌شان را نمی‌دهم. این مردم یک سال پیش ماشین کهنه دادند و برای دریافت ماشین جدید ثبت‌نام کرده‌اند، اما الان نه تنها اتومبیل‌شان را دریافت نکرده‌اند، بلکه اصل پول‌شان را هم نمی‌توانند دریافت کنند. از کل قرارداد باشگاه هم ۳۰ درصدش پرداخت شده است.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا هدف از کارهای قویدل جنگ قدرت است؟ گفت: او قدرتی ندارد.

به گزارش ایسنا، نزدیک به ۴۰ نفر از کسانی که خود را بدهکاران شرکت صدرا همچنان مقابل در این شرکت تجمع کردند، یکی از این بدهکاران به خبرنگار ایسنا گفت: ما یک سال پیش اتومبیل اسقاطی تحویل داده‌ایم و من هر ماه از کردستان به تهران می‌آیم تا حداقل بتوانم اصل پولم را دریافت کنم، اما هیچ مدرکی هم ندارم و دستمان به جایی بند نیست. آنها تنها به ما حواله داده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391