برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احمدی: سایپا گرفتار مسائلی شده که نمی‌گذارد تیم به حالت عادی برگردد

شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۰ — گل

متاسفانه همینطور است. مثل اینکه یک ماه زودتر به سیزده بدر رفته بودیم، اصلا معلوم نبود در زمین چه خبر است. من هم به اندازه دیگران مقصر هستم اما واقعا بازی بدی را انجام دادیم.

رحمان  احمدی

خیلی زودتر از اینکه مدیران قبلی سایپا به وضعیت بحرانی این تیم پی ببرند، او نسبت به این مسائل هشدار داده بود و بارها اعلام کرد که تیم شرایط مناسبی ندارد و این شرایط می‌تواند به سایپا ضربه بزند.
رحمان احمدی ۴ بار در آخرین بازی سایپا دروازه‌اش باز شد اما در هیچ یک از گل‌ها مقصر نبود، با این حال او از این موضوع ناراحت و معتقد است سایپا نباید به این شرایط گرفتار می‌شد.
یک شکست سنگین در آزادی؛ چه ارزیابی از بازی داری؟
وقتی ۴ – یک بازی را واگذار می‌کنی، دیگر حرفی باقی نمی‌ماند، همه مسائل دست به دست هم داد تا این شکست سنگین را متحمل شویم.
چه مسائلی؟
ببینید من همان اوایل فصل و حتی در روزهایی که نتیجه می‌گرفتیم اعلام کردم که شرایط خوبی نداریم و باید فکری به حال تیم بکنند. متاسفانه سایپا گرفتار مسائلی شده که نمی‌گذارد تیم به حالت عادی برگردد.
بازی با پرسپولیس انگار قرار بود هر توپی می‌آید وارد دروازه شود!
متاسفانه همینطور است. مثل اینکه یک ماه زودتر به سیزده بدر رفته بودیم، اصلا معلوم نبود در زمین چه خبر است. من هم به اندازه دیگران مقصر هستم اما واقعا بازی بدی را انجام دادیم.
اما خیلی‌ها معتقدند روی گل‌ها تو اصلا مقصر نبودی؟
به هرحال ۴ بار دروازه باز شد و این اصلا خوب نیست، اصلا انگار کسی داخل زمین نبود، با هر کسی هم حرف می‌زنی، می‌گوید من مقصر نبودم، نمی‌دانم چطور ۴ گل خوردیم!
فقط مشکلات باعث این شکست سنگین شد؟
درست است که مشکل داریم اما من معتقدم بازیکن هم باید تلاش کند تا حداقل خودش زیر سوال نرود.
اگر نمی‌تواند یا مصدوم است خودش زمین را ترک کند تا دست سرمربی هم باز باشد.
بین دو نیمه لباس عوض کردی، دلیل خاصی داشت؟
نه، لباسم پاره شده بود و مجبور شدم لباسم را عوض کنم.
ادامه کار سایپا را چطور می‌بینی؟
قابل پیش‌بینی نیست، امیدوارم بچه‌ها طوری کار کنند که دیگر چنین نتیجه‌ای رقم نخورد.
رویارویی با ملوان در هفته بیست و نهم چطور خواهد بود؟
صددرصد سخت، شرایط ما با ملوان چندان فرقی با هم ندارد و قطعا آنها به فکر سه امتیاز خواهند بود اما ما در خانه خود بازی خواهیم کرد و باید تلاش کنیم با کسب سه امتیاز از زمین خارج شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391