برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بدرقه‌ی امید عالیشاه توسط لوکوموتیورانان به اتاق عمل

شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۰۹ — گل

باشگاه راه‌آهن برای این بازیکن با اخلاق آرزوی سلامتی و بهبودی هر چه سریعتر دارد و کلیه اعضای تیم و باشگاه ، امیدوارند این بازیکن را در کنار خود ببینند

امید عالیشاه

علی غلام هفته قبل در یکی از بازی‌های تمرینی راه‌آهن ، رباط صلیبی‌اش پاره شد و این فصل را از دست داد. طبق هماهنگی‌های انجام شده، علی غلام روز شنبه ۲۶ اسفند ماه در کلینیک شایان مهر مورد جراحی قرار گرفت تاهرچه زودتر به میادین برگردد. به همین خاطر رستم زندی معاون اجرایی باشگاه و سرپرست تیم پیش از عمل جراحی در کلینیک حاضر شد و ضمن دلداری به علی غلام پیام حمایتی باشگاه را به او رساند.
همچنین عباس نعمتی یکی از اعضای کادر پزشکی تیم از صبح در کنار او بود تا هماهنگی‌های لازم را برای جراحی‌اش انجام دهد. رستم زندی معاون اجرایی باشگاه در ملاقات با غلام گفت:"ما همه از مصدومیت شما ناراحت هستیم اما در فوتبال این مسائل وجود دارد و باید با آن کنار آمد. شما هم نیاز نیست که نگران باشید چون باشگاه در جریان جزئیات جراحی‌ات قرار دارد و هرگونه حمایتی که لازم باشد را انجام می‌دهد . امیدواریم که هر چه زودتر سلامتی خود را به دست بیاوری و به تیم برگردی، ما منتظرت هستیم."
علی غلام که علی دایی پیروزی مقابل پرسپولیس را به او تقدیم کرد ، ساعت ۱۳:۳۰ به اتاق جراحی رفت و طبق نظر پزشک جراحش ، روز یکشنبه مرخص می‌شود تا دوران نقاهت و درمان خود را در منزل سپری کند. باشگاه راه‌آهن برای این بازیکن با اخلاق آرزوی سلامتی و بهبودی هر چه سریعتر دارد و کلیه اعضای تیم و باشگاه ، امیدوارند این بازیکن را در کنار خود ببینند.

پرداخت هزینه های جراحی امید عالیشاه
باشگاه راه‌آهن به غیر از علی غلام، تمام هزینه های مربوط به جراحی و درمان امید عالیشاه را نیز خواهد پرداخت.
عالیشاه فصل قبل رباط صلیبی‌اش پاره شد و بعد از دوری چند ماهه ، از نیم فصل دوم به تیم اضافه شد و در بازی‌ها حضور پیدا کرد . با این حال باشگاه راه‌آهن که معتقد است در تمامی زمینه‌ها باید از اعضای تیم حمایت کرد ، هزینه های مربوط به جراحی و درمان عالیشاه را نیز پرداخت خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391