برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امانی: روی موضع خود هستیم، فقط در اکباتان بازی می‌کنیم

سه‌شنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۵۱ — فارس

قائم مقام باشگاه راه‌آهن گفت: این باشگاه همچنان روی موضع خود مبنی بر میزبانی از پرسپولیس در ورزشگاه اکباتان ایستاده است.

کاظم امانی

کاظم امانی بعد از جلسه شورای تامین که درباره بازی راه‌آهن و پرسپولیس در سازمان لیگ برگزار شد عنوان کرد: جلسه شورای تامین در این رابطه برگزار شده اما هنوز هیچ پاسخی به صورت رسمی به باشگاه راهآهن ابلاغ نشده است. ما اخبار پراکنده ای را به صورت شفاهی شنیده‌ایم اما در چنین مواقعی باید ابلاغیه کتبی داده شود که فعلاً این کار انجام نشده است.

امانی با اشاره به اظهار نظرهایی که از سوی مسئولین مختلف درباره مخالفت شورای تامین با برگزاری بازی در اکباتان انجام شده گفت: من هم از طریق رسانه‌ها در جریان این اظهارات قرار گرفته‌ام اما باید بگویم باشگاه راه‌آهن همچنان روی موضع خود ایستاده است و فقط در ورزشگاه اکباتان با پرسپولیس بازی می‌کند. ما عقیده داریم استفاده از امتیاز میزبانی، حق قانونی ما است و چیزی فراتر از حق خود نمی‌خواهیم به همین دلیل اصرار داریم بازی باید در ورزشگاه اکباتان برگزار شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391