برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آی‌دی‌کارت یازده بازیکن و مربی گهر در گرو هتل!

دوشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۴ — ایسنا

مدیر هتل پردیس کرج گفت: آی‌دی کارت ۱۰ بازیکن و مربی گهر در گرو هتل است.

تیم گهر زاگرس

محمود سلطانی، با اعلام این خبر افزود: تیم گهر دورود از ۲۳ تیر لغایت ۱۵ آبان به مدت ۴ ماه از تمام امکانات رفاهی شامل صبحانه. ناهار، شام، اسکان و شارژ‎ها، استخر، زمین چمن، سالن بدنسازی، اتوبوس و آژانس‎های داخلی هتل استفاده کرد. مجموع این خدمات معادل ۲۴۰ میلیون تومان بوده ولی متاسفانه هیچ اقدامی در مورد پرداخت این هزینه‌ها صورت نگرفته است.

سلطانی با بیان این‌که این تیم به مدت ۲ ماه در هتلی دیگر اقامت داشته، تصریح کرد: بازیکنان به خاطر این‌که امکانات رفاهی خوبی نداشتند و حتی دچار مسمومیت غذایی هم شده بودند، با من تماس گرفته و خواهش کردند که به اینجا بیایند و قول دادند که هر طور شده هزینه هتل را نقدی پرداخت می‌کنند. متاسفانه تاکنون تنها ۱۰ میلیون تومان را پرداخت کردند و یک فقره چک به مبلغ ۱۲ میلیون تومان برای تاریخ بعد از پایان قرارداد به من داده‎اند.

وی با بیان این‌که متاسفانه این باشگاه هرگز به تعهدات خود عمل نمی‎کند، اظهار کرد: مگر بازیکن چه گناهی دارد که باید بازیچه دست مسئولین باشد؟ قرار بود تیم گهر قبل از بازی با سپاهان مبلغ کل بدهی به هتل را پرداخت کند.

سلطانی با این‌ ادعا که "آی‎دی کارت‎های مربی و بازیکنان گهر در اختیارش است"، گفت: متاسفانه نه تنها آی‎دی کارت را نخواستند که گفتند، پول هم نداریم، بدهیم. می‎رویم از سازمان لیگ آی‎دی کارت می‎گیریم. این چه قانونی ا‎ست که به این راحتی آی‎دی کارت به بازیکنان می‎دهد؟ آیا به صرف این که سازمان لیگ بپرسد، آی‎دی کارت کجاست، به آنها کارت می‎دهند؟ این آی‎دی کارت‎ها برای بدهی‎هایشان به هتل و بدقولی‎هایی که مسئولین تیم گهر داشتند، در گرو هتل است.

سلطانی اضافه کرد: چرا من باید برای تیم گهر دورود منزلم را بفروشم؟ من هم هتل را از دانشگاه اجاره کرده‎ام. سری اول که آمدند، خیلی خرج کردم ولی خدا را خوش نمی‎آید که اینها جواب خوبی‎های من را این‎جوری بدهند. اگر پول را ندهند، نفرین‎های من پشت تیم است.

اسامی بازیکنان گهر که آی‎دی‌کارت‎هایشان در گرو هتل است، به شرح زیر است:

۱. حسین دیوسالار

۲. محمود جادری

۳. صابر محمدی سپهری

۴. رضا کاردوست

۵. فرید عابدی

۶. مجید خمیسی

۷. مهدی نعمتی

۸. ساشا کلونیجا

۹. یزدان عباسیان

۱۰. سجاد گراوندیان

۱۱. محمدامین کیانفر

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391