برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بختیاری زاده: عذرخواهی ام از جهانبازی را تکذیب می کنم

شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۳ — گل

تیم ما با توجه به جایگاهش مثل یک تیم میانه جدول بازی کرد و تیم سپاهان هم مثل یک تیم بالای جدول بازی کرد.و مزد بازی خوب خود را هم گرفت

سهراب  بختیاری‌زاده

سهراب بختیاری زاده کاپیتان صبا در مسابقه این تیم مقابل سپاهان غایب بود و شکست تیمش را تماشا کرد . او عقیده دارد وظیفه صباست که در ادامه لیگ جوانمردانه به میدان برود.

اقای بختیاری زاده صبا باز هم باخت؟
هر دو تیم شکل هم بازی کردند تیم ما با توجه به جایگاهش مثل یک تیم میانه جدول بازی کرد و تیم سپاهان هم مثل یک تیم بالای جدول بازی کرد.و مزد بازی خوب خود را هم گرفت تیم ما زهری بازی نکرد و بچه باور نداشتند که می توانند سپاهان را در اصفهان شکست دهند. ما اگر می خواهیم بازی های خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم باید جنگنده تر و زهر دار تر بازی کنیم.
بازی با آلمینیوم چطورخواهد بود؟
بازی راحتی نیست آنها شرایط بدی دارند و باید ببرند دیگر تیمهای رقیب آلمینیوم هم چشمشان به ماست که یک بازی جوانمردانه انجام دهیم .برای همین ما هم با توجه به این مسإله و شرایط خودمان در جدول برای بالارفتن به این برد نیاز داریم. جایگاه صبا اینجا نیست و ما باید بازی های آینده خود را با برد پشت سر بگذاریم.
هفته قبل از داوری نا راضی بودی . این بازی از این مشکلات نداشتید؟
در آن بازی که ۱۰۰درصد من اعتقاد دارم که آقای جهانبازی اشتباه کرد . شما هم از قول من نوشته بودید از این آقا عذر خواهی کردم ولی شما اشتباه متوجه شده بودید ومن از همین جا تکذیب می کنم . هیچ عذر خواهی ای در کار نیست چرا که ایشان صد درصد اشتباه کردند ومن فکر می کنم با نوع داوری که انجام دادند بازی تیم حریف را به ما تحمیل کردند.
این که گفتید یعنی چه؟
در بازی ما با استقلال استاد جهانبازی با نوع سوت زدنشان شکل بازی تیم استقلال را به ما تحمیل کرد و در این کار هم موفق شد . من سالها بازی کرده ام و چند بار هم اخراج شدم و هیچوقت اعتراضی نکردم... آقای ترکی یا قهرمانی من را خوب میشناسند ؛ همیشه هم به بچه‌ها تذکر دادم که اعتراض به داوری نکنند و آرام باشند که داور با تمرکز داوری خود را بکند اما در بازی با استقلال واقعاً جوری سوت زد که من عصبی شدم.
یعنی عمدی درکار بود که عذرخواهی نمی کنی؟
من حرف دیگری ندارم. ان شاء الله که همه چیز مرتب است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391