برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برنامه های فوتبالی مدیرعامل شرکت کارخانه ذوب آهن

چهارشنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۲۱ — ایسنا

اردشیر سعد محمدی گفت: قصد داریم تیم فوتبال فصل آینده ذوب‌آهن را طوری ببندیم که بتواند سهمیه آسیایی کسب کند.

مدیرعامل شرکت سهامی ذوب‌آهن که مدت کوتاهی است به این سمت منصوب شده، اظهارکرد: در تاریخ ۲۳ اسفند امسال شرایط عرضه ۵۶ درصد از سهام ذوب‌آهن در سازمان بورس کشور آماده می‌شود و در سال ۱۳۹۲ ذوب‌آهن به صورت یک نظام خصوصی، می‌تواند در راستای ورزش سرمایه گذاری بیشتری انجام دهد.

وی با بیان اینکه ذوب‌آهن به عنوان صنعت مادر کشور می‌تواند حضور پر رنگ تری را در ورزش داشته باشد، تصریح‌ کرد: قصد داریم سال آینده شرایط بهتری را مهیا کنیم و با حفظ تیم فوتبال ذوب‌آهن در لیگ برتر فوتبال، برنامه‌ریزی در عرصه ورزش داشته باشیم.

سعد محمدی عنوان‌ کرد: باید بتوانیم با فراهم کردن شادابی که ورزش آن را ایجاد می‌کند، تولیدات کارخانه را نیز افزایش دهیم. به همین دلیل، حضور ما در عرصه‌های گوناگون ورزش می‌تواند از لحاظ اقتصادی به کمک صنعت بیاید، همچنین به دلیل حضور تیم ذوب‌آهن در لیگ برتر، زمینه حضور سایر رشته‌ها را فراهم کنیم.

مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان پیرامون برنامه های باشگاه در ارتباط با هواداران بیان‌کرد: مردم به دنبال کسب برد هستند و حضور مردم باید تعریف صحیحی داشته باشد. مدیریت باشگاه باید برای این منظور برنامه‌ریزی کند و با یک نگاه برنامه‌ریزی شده و استراتژیک این امکان را فراهم بیاورد. معتقدم که اگر ذوب‌آهن حضوری قدرتمندانه را داشته باشد مردم به صورت مشتاقانه سکوها را پر می‌کنند.

وی ادامه داد: سعی می‌کنیم تیم فوتبال ذوب‌آهن فصل بعد طوری بسته شود که سهمیه آسیایی کسب کند، بنابراین سیستم ورزشی خود را طوری بنا خواهیم کرد که در عرصه‌های آسیایی بتوانیم سهمیه های بیشتری به دست آوریم.

سعد محمدی در خصوص وضعیت فعلی تیم فوتبال ذوب‌آهن و جایگاه پایین آن در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال افزود: تمام تلاشمان را برای حفظ تیم در لیگ برتر انجام خواهیم داد، ذوب‌آهن در فصل آینده باید بر اساس شخصیت حرفه‌ای خود در لیگ برتر شرکت کند.

مدیرعامل شرکت سهامی ذوب‌آهن خاطرنشان‌کرد: این تیم به عنوان نایب قهرمان آسیا باید در حد و اندازه قابل قبول در لیگ برتر حضور داشته باشد و در مجموع سال آینده حضور قوی تری خواهیم داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391