برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بگوویچ: هدف رهبری‌فر، خراب کردن یحیی است، حتما شکایت می‌کنم

یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۷ — گل

داستان او با من هیچ وقت تمام نمی‌شود. زمانی که من به عنوان سرمربی به پرسپولیس آمدم او در گروهی بود که در فهرست من نبود

یحیی گل محمدی و وینگو بگوویچ

از صدای لرزان و عصبانی‌اش مشخص است که دارد سبیل نداشته‌اش را می‌جود. این تصویر وینکوست در ۲۴ ساعت گذشته. کسی که با یک مصاحبه تند، زخمی شده است. با او از کمی قبل‌تر حرف زدیم. از جرقه اختلافات بین او و بهروز رهبری‌فرد. بازیکنی که در تیم پروین بود و در زمان سرمربیگری وینکو در پرسپولیس از هیچ دشمنی‌ای مضایقه نکرد. البته بهروز پسوند پرسپولیسی را به گردن آویزان کرده و کیست که بخواهد انکارش کند!

مصاحبه گل با بگوویچ را بخوانید:

مشکل شما با رهبری‌فرد چیست؟

نمی‌دانم دیروز در تمرین بودم که دیدم چندتا از بازیکنان روزنامه می‌خوانند. یکی از آن‌ها گفت آقای رهبری‌فرد گفته که وینکو دلال است. لحظه خیلی بدی بود. (وینکو مرتب از کلمه انگلیسی تریبل استفاده می‌کند). بعد هم خبرنگار‌ها از من در این باره پرسیدند. من ذاتا آدم آرامی هستم و خودم را همیشه کنترل کرده‌ام اما این بار عکس‌العمل نشان می‌دهم. من همیشه به اندازه خودم سالم کار کرده‌ام و در فوتبال ایران آدم شناخته‌شده‌ای هستم. ۶۴ سالم است نمی‌گذارم کسی با آبروی من بازی کند و مرا در بین مردم خراب کند.

از چه راهی می‌خواهید اعاده حیثیت کنید؟

من اجازه نمی‌دهم رهبری‌فرد با این تهمت من را خلافکار جلوه دهد. من با وکیلم امروز حرف می‌زنم و بعد از آن به دادگاه می‌رویم و شکایت می‌کنیم.

فکر می‌کنی چرا بهروز این حرف‌ها را زده؟

داستان او با من هیچ وقت تمام نمی‌شود. زمانی که من به عنوان سرمربی به پرسپولیس آمدم او در گروهی بود که در فهرست من نبود. البته او این‌طور قضیه را نشان داد که خودش از پرسپولیس داوطلبانه رفته اما به هرحال من در دفاع بازیکن‌های بهتری داشتم. آن‌ها از پرسپولیس رفتند و برای ضربه زدن به تیم من همه کار کردند. همه یادشان هست بعد از بازی پاس که داور خطای همین آقای رهبری‌فرد را روی دایی نگرفت و ابوالقاسمپور را اخراج نکرد، چه طور در زمین شادی کرد. آن‌ها ما را برده بودند ولی کسی که پرسپولیسی است از این کار‌ها نمی‌کند. من فکر می‌کنم او می‌خواهد از طریق من یحیی را خراب کند که همبازی‌اش بوده. شاید هم می‌خواهد جو تیم را به هم بزند.

شایعه مشکلات شما با باقری صحت دارد؟ آیا در تیم می‌مانید؟

نه حتی یک درصد هم صحت ندارد. هیچ مشکلی ندارم نه با کریم و نه هیچ کس دیگر. با مهدی هم دیروز در تمرین بودیم. آن‌ها بازیکنان باشخصیتی هستند و من به‌شان علاقه دارم. اما در پاسخ به سوال شما حقیقت این است که آقای رویانیان می‌خواهد کارهای بزرگ انجام دهد و آکادمی فوتبال پرسپولیس را به راه بیاندازد و در این زمینه من قرار است به آن‌ها مشاوره بدهم چون سال‌ها تجربه‌اش را دارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391